یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۸

استراماچونی: مساوی نتیجه عادلانه‌تری بود

ساعت 24- سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه تیمش در مجموع از پرسپولیس برتر بود گفت: بهترین نتیجه برای این بازی تساوی بود.

آندره استراماچونی بعد از باخت یک بر صفر استقلال مقابل پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر گفت:  به نظرم ما بازی را بهتر از پرسپولیس شروع کردیم و تا زمان پنالتی بهتر از آنها بودیم.

سرمربی استقلال ادامه داد: حتی بعد از زدن پنالتی نیز خوب بودیم. وقتی پنالتی را از دست دادیم بازیکنان عکس العمل خوبی نشان ندادند اما این بهانه خوب و کافی نیست.

وی تاکید کرد: در نیمه دوم با اینکه خوب بازی نکردیم به نظرم مساوی عادلانه بود. قبل از اینکه پرسپولیس گل بزند موقعیت خطرناکی از این تیم ندیدم.

مهر

نظرات

  • لطف الله بهرو ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۲۱:۵۶
    8 0
    * ایشون چه‌جور سرمربّی‌ایی هستند که تا حالا متوجه نشده‌اند که اکثر توپ‌های برگشتی و پاس‌های دانشگر می‌رسد به بازیکنانِ تیم‌های مقابل! ** ایران فقط یه‌دونه "علی کریمیِ" فوتبالیست(به معنیِ واقعیِ کلمه) داشت که ایشون هم خیلی وقته که کفش‌هارو آویزون کردند...
  • لطف الله بهرو ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۰
    4 0
    ضمن ادای احترام به شان، جایگاه و شخصیتِ انسانیِ ایشان، باید بی‌رودربایستی گفت که؛ بدون تردید، ایشون به دردِ سرمربیگریِ تیم فوتبال استقلال نمی‌خورند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s