جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

همه بلیت‌های جایگاه زنان در ورزشگاه آزادی به فروش رفت

ساعت 24- همه بلیت‌های در نظر گرفته شده در ورزشگاه آزادی برای زنان در دیدار تیم ملی برابر کامبوج در کمتر از یک ساعت به فروش رفت.

تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در دور دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت های ۲۰۲۳ چین باید در ورزشگاه آزادی و در روز هجدهم مهرماه به مصاف کامبوج برود.

طبق وعده فدراسیون فوتبال و درخواست صریح فیفا، زنان ایرانی در این مسابقه می‌توانند حضور پیدا کنند. در همین رابطه با آغاز بلیط فروشی در سایت pin۹۰.ir یک جایگاه با رنگ بنفش به زنان ایرانی اختصاص پیدا کرد.

در کمتر از یک ساعت تمام بلیت‌های جایگاه مربوطه به فروش رسید و با استقبال فوق‌العاده زنان، دختران و بانوان علاقمند روبرو شد. سپس سه جایگاه دیگر نیز مطابق انتظار در سایت مربوطه برای بانوان در نظر گرفته شد که آنها هم خیلی زود به فروش رسیدند تا به الان شاهد حضور حدود ۳۵۰۰ نفر از تماشاگران زن ایرانی در دیدار ایران و کامبوج باشیم.

باید دید با توجه به زمان باقیمانده آیا باز هم جایگاه دیگری به بانوان ایرانی اختصاص پیدا خواهد کرد یا خیر.

ایرنا

برچسب‌ها

نظرات

 • girl perspolisi ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۶:۱۸
  0 0
  تو اخبار یا شبکه خبر اطلاع ندادن بعدشم این نمیشه ک فقط خانواده های کارکنان برن ماام دل داریم نامردا
 • girl perspolisi ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۶:۲۲
  0 0
  توروخدا اگه جایگاه دیگه ای هست خبری بدین
  • ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۰:۴۱
   0 0
   کاش خدا رو برای چیزهای با ارزشتری قسم بدیم! تمام آمال شده ورزشگاه رفتن لابد
 • ضیایی ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۲۰:۱۹
  0 0
  اگر دقت کرده باشید، جایگاه های A6 ،A7 ،A8 ،A9 به بانوان اختصاص داده شده. دقیقاً گوشه زمین! جایی که از جریان اصلی بازی دور هست. مثلاً اگر من امروز میرفتم استادیوم، قطعا! جایگاه های وسط و در عرض استادیوم رو انتخاب می کردم تا به بازی احاطه کامل داشته باشم، نه گوشه استادیوم! که فقط موقع کرنر زدن یا گل زدن یه اونجا نزدیک میشند. بنظر من انتخاب این جایگاه ها مغرضانه بوده ست.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s