شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹

فرو کردن چاقو، شمشیر و تیغ‌ها در صورت و لب ها در جشنواره گیاه‌خواران! +تصاویر

خبر

ساعت24-جشنواره سالانه گیاه‌خواری در تایلند روز پنج شنبه در حالی برگزار شد که شرکت کنندگان انواع و اقسام سلاح های تیز و برنده از قبیل شمشیر، چاقو، میله های فلزی، قیچی، اره و حتی راکت بدمینتون را در دهان خود فرو کرده بودند!

 این جشنواره عجیب و غریب و درعین حال وحشتناک که پوکت نام دارد همه ساله از اواخر سپتامبر یا اوایل اکتبر به مدت 9 روز برگزار می شود.

شرکت کنندگان در این جشن به وسیله اجسام برنده گونه های خود را سوراخ کرده و آن را از دو طرف صورت خود خارج می کنند. سپس شروع به راهپیمایی در خیابان می کنند.

در یکی از این موارد مردی 12 چاقو در گونه خود فرو کرده بود. افراد شرکت کننده پیش از انجام چنین کارهایی در یک جلسه موسوم به خلسه شرکت می کنند تا درد ناشی از چنین کاری را بی اثر کنند.

قدمت برگزاری این مراسم به سال 1825 میلادی بازمی گردد.

به گفته مسئولان برگزاری، پوکت صدها هزار گردشگر را به جزیره جنوبی تایلند جذب کرده است که باعث رونق گرفتن صنعت گردشگری شده است.

رفتارهای جنسی، مصرف الکل و خوردن گوشت در جشن گیاه‌ خواری ولایت پوکت تایلند ممنوع است.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

منبع: فرارو

نظرات

  • بی نام ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۲۰:۳۸
    0 0
    کی رو دیدین با خودش این کار رو کنه

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s