سه‌شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵

مرز مهران برای تردد خودروهای کاپوتاژ ممنوع است

ساعت 24-فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه مرز مهران برای تردد خودروهای کاپوتاژ ممنوع است گفت: خودروهای کاپوتاژ به مرز چذابه مراجعه کنند.

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه مرز مهران برای تردد خودروهای کاپوتاژ ممنوع است گفت: خودروهای کاپوتاژ(مجوز تردد بین‌المللی خودرو) به مرز چذابه مراجعه کنند.

سردار "نورعلی یاری" اظهار داشت: استقبال زائران ایران اسلامی از مرز بین‌المللی مهران ستودنی است؛ با تلاش همه دستگاه‌ها بسترهای امن برای تسهیل در سفر زائران در این مرز فراهم شده است.

وی با تاکید بر ممنوعیت تردد کاپوتاژها از مرز مهران، گفت: به هیچ وجه اجازه تردد به کاپوتاژها در این ایام داده نخواهد شد و خودروهای مزبور به مرز چذابه مراجعه کنند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به تکمیل و راه اندازی بالغ بر ۱۵۰ پارکینگ کوچک، متوسط و بزرگ در شهر مهران و اطراف آن از زائران خواست خودروهای خود را در پارکینگ‌های مجاز پارک کنند.

فرمانده انتظامی استان ایلام در پایان از همراهی و همکاری خوب مردم شهر مهران و سایر دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی با پلیس در ماموریت اربعین حسینی قدردانی کرد.

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s