پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۱

سرمربی کامبوج: برای آینده کامبوج مقابل ایران دفاع نکردیم

ساعت 24- سرمربی تیم ملی فوتبال کامبوج بعد از باخت سنگین مقابل ایران، گفت: برای آینده فوتبال کامبوج در این مسابقه دفاعی بازی نکردیم.

، فلیکس دالماس بعد از باخت ۱۴ بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل کامبوج در نشست خبری این مسابقه که در ورزشگاه آزادی برگزار شد، گفت: اول از همه به ایران تبریک می گویم. آنها برنده شایسته ای بودند.

سرمربی کامبوج افزود: وقتی به اینجا آمدیم یک برنامه داشتیم. برنامه ما این بود که بیاییم و بازی خودمان را انجام دهیم و دفاع نکنیم. برای آینده فوتبال کامبوج سعی کردیم روی اصول خودمان پایبند باشیم چون تغییرات  اینگونه رسمیت پیدا می کند.

وی درباره عملکرد بازیکنان تیمش گفت: به آنها افتخار می کنم. با وجود تفاوت ها روحیه جنگندگی را حفظ کردیم و این بسیار ارزشمند است. این راهی است که این کشور می تواند پیشرفت کند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s