پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

قضیه اختلاف نظر سیما تیرانداز با نویسنده ستایش

ساعت 24- بازیگر نقش «انیس» در سریال «ستایش» درباره چگونگی ایفای نقش خود صحبت کرد.

 سیما تیرانداز در گفتگویی درباره بازی در سری سوم سریال «ستایش» و ایفای نقش کاراکتر «انیس» اظهار داشت: در زمان پیش تولید پروژه وقتی با آقای سعید مطلبی نویسنده سریال درباره شخصیت «انیس» صحبت می‌کردیم، همان اول مخالفت خود را با صحبت نکردن این کاراکتر اعلام کردم. به هر حال در این موقعیت ابزار کلام که نقش بسیار مهمی در ایفای یک نقش دارد از بازیگر گرفته می‌شود و همین مسئله، شرایط را بشدت سخت می‌کند.

بویژه اینکه تاکنون تجربه بازی در چنین نقشی را نداشتم و برایم تازگی داشت. با وجود اینکه این اتفاق برایم به عنوان بازیگر ناخوشایند بود، ولی با آن کنار آمدم و تصمیم گرفتم به این موقعیت به شکل یک چالش نگاه کنم. به هر حال در فضای حرفه‌ای، این نویسنده است که تصمیم می‌گیرد شخصیت‌ها چه مسیری را طی کنند و در چه موقعیت‌هایی قرار بگیرند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s