پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۷

بیرانوند:‌ همسرم آرزو داشت یک روز به ورزشگاه آزادی بیاید

ساعت 24- دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان از حضور همسر و دخترش درورزشگاه آزادی در دیدار مقابل کامبوج ابراز خرسندی کرد و گفت: همسرم همیشه آرزو داشت یک روز به ورزشگاه آزادی بیاید.

«علیرضا بیرانوند» در پایان دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و کامبوج که با نتیجه 14 بر صفر به سود تیم ملی کشورمان پایان یافت، با اشاره به حضور زنان برای نخستین بار در ورزشگاه آزادی از جمله همسر و دختر خودش گفت: همسرم آرزو داشت یک روز به ورزشگاه آزادی بیاید و دیدار تیم ملی ایران را از نزدیک تماشا کند و خوشحالم از اینکه با شادی ورزشگاه را ترک کردند. 

دروازه‌بان تیم ملی درباره مهار ضربه پنالتی نیز  اظهار داشت:  از اینکه ضربه پنالتی را مهار کردم و مقابل همسرم شرمنده نشدم خوشحالم. 

بیرانوند اضافه کرد: در مجموع امروز با حضور زنان در ورزشگاه، جو بسیار خوبی حاکم بود و به خاطر این اتفاق مبارک به مسئولان تبریک می‌گویم و امیدوارم این حضور تداوم داشته باشد. 

ایرنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s