پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸

نام دروازه‌بان تیم ملی در مجله فرانس فوتبال

ساعت 24- روز گذشته با انتشار شماره جدید هفته نامه معتبر فرانس فوتبال، نام یک ایرانی هم در این مجله قرار گرفت: پیمان حسینی.

 فرانس فوتبال که پرونده این شماره اش را به اسطوره های فوتبال ساحلی دنیا اختصاص داده از پیمان حسینی به عنوان یکی از برترین بازیکنان فوتبال ساحلی تاریخ نام برده است.

در این مطلب که با تیتر «10 اسطوره فوتبال ساحلی» منتشر شده آمده است:«در فوتبال، ستاره ها همیشه در زمین چمن نیستند بلکه ستاره هایی هم هستند که روی شن بازی می کنند. در فاصله یک ماه مانده به رقابت های جهانی این رشته، روی ستاره های تاریخ فوتبال ساحلی تمرکز و آنها معرفی شده اند». درادامه این مطلب، به معرفی 10 بازیکن برتر تاریخ این رشته که از آنها به عنوان اسطوره یاد شده، معرفی شده اند. ژوائو ویکتور از پرتغال، نِنم از برزیل، رومیرو امارلی از اسپانیا، اریک کانتونا از فرانسه، جونیور از برزیل، دیان استانکوویچ از سوئیس، هیمانو تائیارویی از هائیتی، الساندرو التوبلی از ایتالیا، پیمان حسینی از ایران و ایلیا لئونوف از روسیه، بازیکنانی هستند که فرانس فوتبال به اختصار اطلاعاتی درباره شان منتشر کرده است.

درباره پیمان حسینی در این مطلب آمده است:«سال های اخیر تیم فوتبال ساحل ایرانی در رده بین المللی پیشرفت قابل توجهی داشته و یکی از دلایل مهم چنین پیشرفتی را باید پیمان حسینی دانست. دروازه بان تیم ملی ایران به عنوان یکی از بهترین بازیکنان در پست خودش در نظر گرفته می شود و واکنش های او درون دروازه، در اینترنت دست به دست چرخیده است. از سال 2014، سالی که او کارش را به صورت جدی در فوتبال ساحلی از سر گرفته تا همین روزها، پیشرفت این دروازه بان که برای شهریار ساری بازی می کند، فوق العاده و چشمگیر بوده است. او آن قدر درخشید که سرانجام در سال 2017 به عنوان بهترین دروازه بان دنیا دراین رشته از سوی فیفا انتخاب شد. آن سال، همان سالی بود که ایران عملکرد زیبایی در رقابت های جام جهانی داشت و توانست به عنوان سومی دنیا برسد. البته که با وجود ستاره هایی مثل پیمان حسینی در آن رقابت ها، مشخص شد که ان عنوان سومی اتفاقی نبوده است».

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s