پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۶

رئیس جمهور یکشنبه آینده به یزد سفر می‌کند+ جزییات

روحانی

ساعت24 - استاندار یزد گفت: رئیس جمهور یکشنبه ۱۹ آبان در ادامه سفرهای استانی خود به یزد سفر می‌کند.

محمدعلی طالبی استاندار یزد درباره حضور آقای روحانی رئیس جمهور به این استان، گفت: آقای رئیس جمهور یکشنبه ۱۹ آبان به همراه وزرای خود به این استان سفر می‌کنند.

او افزود: اولین برنامه رئیس جمهور سخنرانی در جمع مردم یزد در میدان تاریخی امیرچخماق است؛ پس از آن افتتاح پروژه‌های عمرانی و اقتصادی استان انجام می‌گیرد.

استاندار یزد ادامه داد: تعداد قابل توجهی پروژه را برای سفر رئیس جمهور آماده بهره برداری کرده‌ایم که حجم ریالی آن ۲۵ هزار میلیارد ریال است؛ پروژه‌هایی اعم از پروژه‌ی فولاد مگامدول در اردکان، بندر خشک پیشگامان کویر در شهرستان مهریز، ۹۰ کیلومتر راه آهن ایستگاه رخش تا ایستگاه ارژنگ، آنتنی راه آهن بندر خشک به راه آهن سراسری و بیمارستان خاتم الانبیا در ابرکوه است.

طالبی با بیان اینکه برخی دیگر از پروژه‌ها با حضور وزرا و یا به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح می‌شود، گفت: در این سفر تعدادی از وزرا هم حضور دارند که به ۱۰ شهرستان استان سفر می‌کنند و مشکلات استان را مورد بحث بررسی قرار می‌دهند، همچنین شب در جلسه شورای توسعه استان موضوعات و مسائل مختلفی که ماحصل بررسی‌های کارشناسی خود را برای رونق توسعه در استان یزد اتخاذ می‌کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s