پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰

مربی پارس جنوبی: گل‌محمدی معلم من بود/ داوری بازی با استقلال عجیب بود

ساعت24-مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم می‌گوید به خاطر مسائل مالی تیم‌های نفتی مشکلات زیادی دارند.

 مرتضی اسدی بعد از ظهر پنج‌شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیم پارس جنوبی جم در برابر شهرخودرو خراسان اظهار کرد: به علت محرومیت کمالوند، من به کنفرانس خبری آمده‌ام. گل‌محمدی معلم من بود و در صباباطری هم‌بازی ایشان بودم. اتفاق خوبی ست که دوباره ایشان را می‌بینم.

او افزود: شهرخودرو تیم خیلی خوبی است و ثابت کرده که مدعی‌ است‌. امیدوارم با تمرینات خوبی که در روزهای اخیر داشته‌ایم و با توجه به آنالیز حریف موفق باشیم.

اسدی گفت: شرایط مالی ما یک داستان تکراری شده است. مدیریت مجموعه پارس به دنبال تلاش برای حل این مشکلات است. بحث تیم‌های نفتی که پیش آمده  کار را سخت کرده‌ است. بالاخره تیم لیگ برتری خرج روزمره هم دارد. امیدوارم به برکت این روزهای عزیز، مشکلات تیم‌های نفتی هم حل شود.

اسدی گفت: با اکثر مدعیان در لیگ امسال تا این‌جای کار بازی کرده‌ایم. به جز سپاهان با همه در خارج از خانه بازی کردیم و الحق خوب بوده‌ایم. در مصاف با استقلال آن اتفاقات عجیب در داوری رقم خورد، در مصاف با تراکتور هم عالی بودیم. در مقابل شهرخودرو هم امکان ندارد که به دفاع مطلق فکر کنیم. گاهی مطالبی می‌شنویم که سرمان سوت می‌کشد. بازیکنی زیر۲۳ سال می‌شناسیم که قراردادش معادل ۷ تا ۸ بازیکن اصلی ماست. درود به شرف تیم ما که با دانستن این مسائل باز هم ذره‌ای از تلاش‌شان دست برنمی‌دارند.

اسدی گفت: ۲، ۳ مصدوم داریم و کارمان سخت شده‌ است. کاکاشویلی هم مصدوم است و هم محروم. گودرزی و پاکدل هم به دلیل مصدومیت نیستند. کمالوند به ۲ جوان در بازی قبلی میدان داد و امیدوارم همانطور که در بازی قبل، عملکردشان درخشان بود، درخش‌شان این بازی هم تداوم یابد.

مربی پارس جنوبی گفت: از سه‌شنبه در مشهد هستیم، در زمین کشاورزی و در زمین دانشگاه تمرین کردیم. در جم هم که بودیم تمرینات حول ریکاوری بود، اما در مشهد توانستیم تمرینات خوبی برگزار کنیم. این از برکت امام رضا (ع) بود که توانستیم در شهری که شنیده‌ایم مشکل زمین تمرین بی‌داد می‌کند، زمین تمرین گیر بیاوریم.

وی در پایان گفت: باید از طرف کادرفنی و فراز کمالوند از گل‌محمدی تشکر کنم، زیرا در این روزها که مشهد هستیم، لطف ویژه‌ای به ما داشت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s