یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴

وزیر اطلاعات: بسیجی طعم تلخ شکست‌های پی در پی را به کام دشمنان این مرز و بوم می‌چشاند

ساعت24-محمود علوی تصریح کرد بسیجی سرافراز، اطاعت از منویات حضرت امام راحل و رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا را نصب‌العین خود قرار داده و با این فرمان‌بری، طعم تلخ شکست‌های پی در پی را به کام دشمنان اسلام و این مرز و بوم می‌چشاند.

 سید محمود علوی وزیر اطلاعات به مناسبت هفته بسیج در پیامی تصریح کرد:‌ بسیج، یادگار گران سنگ حضرت امام راحل (رضوان الله تعالی علیه) است که با تشکیل آن، دریچه های نوینی از امید در عرصه های معنوی، فرهنگی، اجتماعی و دفاعی به روی حق طلبان جهان هستی گشوده گردید تا همواره حماسه هایی ماندگار از خود باوری با تکیه بر ایمان و از جان گذشتگی را در تارک تابناک تاریخ ثبت و ضبط نماید.

بسیجی سرافراز، اطاعت بی قید و شرط از منویات حضرت امام راحل (رضوان الله تعالی علیه) و رهنمودهای فرماندهی معظّم کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) را نصب العین خود قرار داده و با این فرمانبری، طعم تلخ شکست های پی در پی را به کام دشمنان اسلام و این مرز و بوم می چشاند و پیروزمندانه بر قله های اقتدار و فتح تکیه می زند.

اینجانب فرارسیدن هفته ی افتخارآمیز بسیج را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، بسیجیان دلاور و ملت عزتمند ایران اسلامی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده، سلامتی و سرافرازی روز افزون این عابدان دلاور را در خدمت به مردم عزیزمان، از پیشگاه خداوند حفیظ آرزو می نمایم.

منبع: فارس

نظرات

  • محسن نوروزی ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۱
    0 0
    مظلومتر از بسیجیان غیور همان خودشان هستند چون در همه جا بی منت ومزد در خدمت مردم و نظام با همه فشارها و مشکلات اقتصادی پای کار هستند ...

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s