چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸

مادری پسرش را سلاخی کرد / کرمانشاه در شوک بزرگ

ساعت 24-مادری در کرمانشاه به خاطر اعتیاد پسرش به مخدر شیشه اورا با ضربات چاقو از پای درآورد.معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، از قتل پسر جوان معتاد به شیشه توسط مادرش در شهر کرمانشاه خبر داد.

 سرهنگ محمدرضا آمویی پیش از ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: به‌دنبال اطلاع مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در شهرک الهیه کرمانشاه، ماموران کلانتری محل به سرعت در صحنه حاضر شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: پس از حضور ماموران در محل مشخص شد جوانی 36 ساله پس از درگیری با مادرش، به وسیله ضربه چاقو به قتل رسیده است.

وی تصریح کرد: فرد قاتل در بازجویی ها عنوان کرد که با پسرش به‌دنبال مصرف ماده مخدر شیشه اختلاف داشته است و در آخرین درگیری هم پس از شدت گرفتن همین اختلافات دست به چنین کاری زده است.

آمویی گفت: پس از تشکیل و تکمیل پرونده، فرد قاتل در اختیار دستگاه قضائی قرار گرفت.

وی در پایان با دعوت شهروندان به حفظ آرامش در هنگام اختلاف و درگیری، گفت: مرکز مشاوره و آرامش معاونت اجتماعی به همراه مراکز مشاوره کلانتری‌های استان همه روزه در ساعات اداری آماده ارائه هرگونه خدمات مشاوره‌ای در همه زمینه‌ها به صورت رایگان هستند.

رکنا

نظرات

  • محسن نوروزی ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۰۷:۴۷
    0 0
    براستی چین با 2 میلیارد جمعیت با معتادان چگونه رفتار می کند ... ایا نباید از دیگران اموخت خیلی مسائل را ...وقتی در هر کوچه ای مثل نبات مواد می توان یافت وضع ما بهتر از این نخواهد شد ...

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s