پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳

مدیرکل حراست شهرداری‌های کشور: ۲۵ نفر در یکی از شهرداری‌های دستگیر شدند

ساعت24-مدیرکل حراست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با بیان اینکه ۲۵ نفر در یکی از مراکز شهرداری‌ها به‌دلیل جعل دستگیر شدند گفت: این افراد یک میلیارد تومان رشوه گرفتند.

حمیدرضا موفق صبح امروز در همایش شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهر استان کرمان با بیان اینکه در حوزه شهرداری‌ها ارتشا را بیشتر از اختلاس داریم اظهار داشت: بحث جعل اسناد در شهرداری‌ها افزایش پیدا کرده است.

وی با عنوان اینکه 25 نفر در یکی از مراکز شهرداری‌ها به‌دلیل جعل دستگیر شدند گفت: این افراد یک میلیارد تومان رشوه گرفتند و 400 میلیارد تومان تضییع حقوق آن شهردای شده است.

مدیرکل حراست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با اشاره به اینکه در این زمینه 9 نفر دلال نیز دستگیر شدند افزود: وجود فرم‌های قدیمی در شهرداری باعث این جعل بود که دو تن فرم قدیمی در این شهرداری جمع‌آوری و امحا شد.

وی با بیان اینکه سال 97 سخت‌ترین  سال شهرداری‌ها در منابع مالی بود و حدود 168 مورد تجمع در شهرداری‌ها را داشتیم عنوان کرد: خوزستان و تهران بیشترین تجمعات را داشتند که منافقین در تجمعات موج‌سواری می‌کنند و از این تجمعات بهره‌گیری کرده‌اند.

موفق با اشاره به اینکه 14 درصد اختلاف بین شورا و شهرداری در اخباری است که دشمن از آن سوءاستفاده می‌کند گفت: 14 درصد اخبار در حوزه شهرداریها مربوط به زمینخواری‌ها است.

وی با بیان اینکه 3 درصد فراوانی اخبار مربوط به سفرهای خارجی شهرداری‌ها است افزود: در ایام انتخابات هستیم و از امکانات شهرداری‌ها له یا علیه کاندیدای خاصی نباید استفاده شود.

مدیرکل حراست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با اشاره به اینکه باید توجه داشت که در حوزه حمل و نقل عمومی افزایش کرایه نداشته باشیم و باید مراقبت کرد گفت: بعد از سیستم بانکی که حدود 700 شعبه بانکی در سراسر کشور تخریب شد بیشترین تخریب در اغتشاشات مربوط به شهرداری‌ها است

منبع: تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s