چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۸

همسر استراماچونی دست به کار شد+عکس

ساعت24 - همسر استراماچونی سرمربی استقلال صحبت‌های استرا را تایید کرد.

 استراماچونی سرمربی مستعفی تیم فوتبال استقلال طی روزهای گذشته در رسانه‌های مختلف ایتالیایی مصاحبه‌ای را درباره رفتنش از ایران و استقلال مطرح کرده که همسر او هم با انتشار این مصاحبه‌ها مهر تایید را روی صحبت‌های همسرش زده است.

پیام همسر استراماچونی و تایید مرد ایتالیایی

استراماچونی در مصاحبه‌های اخیر خود اعلام کرده بود در صورتی که مشکل مالی او از سوی مدیران حل شود و ایجنت او خبردارش کند، با اولین پرواز به ایران باز می‌گردد.

همسر استراماچونی نوشت: در چند روز گذشته پیام‌ها و محبت‌های زیادی از طرف هواداران باشگاه استقلال دریافت کرده ایم و آندره آ شدیدا تحت تاثیر این محبت‌ها است. دلیل رفتن آندره آ قرارداد با یک باشگاه دیگر نبوده و تنها به خاطر عمل نکردن به وعده‌ها در چند ماه گذشته از سوی مدیریت باشگاه تصمیم به ترک باشگاه گرفته است. در صورتی که باشگاه مجددا به تعهدات خود عمل کند، او آماده بازگشت به استقلال است.

همچنین همسر استرا در پاسخ به سوال یک کارمند استقلال هم گفت:"به خدا قسم میخورم شوهرم قبل از ترک ایران در فرودگاه درحالی که می‌گریست با من تماس گرفت. مشکل پول نیست، مشکل راه قانونی پرداخت پول است.

استرا به آن ها از آگوست گفته بود/ فقط کلمات .. اگه آن ها راهی پیدا نکنند استرا نمیتواند سرمربی تیم باشد، این حقیقت است.

استرا آماده‌ است امشب برگردد، اگر آن ها راهی پیدا کنند. همسرم عاشق بازیکنان و طرفداران استقلال بوده و از روز اول برای آن ها جنگیده است."

مدیران استقلال با حضور در ترکیه به دنبال انجام خواسته‌های استراماچونی برای بازگشت به ایران هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s