جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

پناهندگی کیمیا علیزاده واقعیت دارد؟

کیمیا علیزاده

ساعت24 - مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز گفت: مهاجرت و پناهنده شدن کیمیا علیزاده به یک کشور اروپایی هنوز مشخص نیست و فعلا این موضوع را نه تایید و نه تکذیب می‌کنم.

امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در خصوص مهاجرت کیمیا علیزاده و پناهنده شدن او به یک کشور اروپایی اظهار داشت: در مورد این موضوع هنوز هیچ چیز مشخص نیست و بنده نه این موضوع را تایید و نه تکذیب می‌کنم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با بیان اینکه در صورت صحت مهاجرت و یا ماندن در ایران خود علیزاده باید در این زمینه اعلام نظر کند، بیان کرد: او با همسرش به مسافرت رفته و اگر بخواهد بماند یا نه مسئولیت آن به عهده خود اوست.

غفرانی با بیان اینکه پدرش هم تلفن را جواب نمی‌دهد، ادامه داد: هئیت تکواندو نیز در این زمینه پیگیر است و در صورت کسب اطلاعات جدید، اطلاع رسانی لازم انجام می‌شود، خانم کمرانی مربی کیمیا علیزاده هم در جریان نیست و دنبال این هستیم که از طریق این مربی که ارتباط خوبی با کیمیا دارد، موضوع را جویا شویم.

غفرانی با بیان اینکه تمام این موارد در حد شنیده‌ها و گمانه زنی‌ها است، گفت: در پیام رسان‌ها هم برای کیمیا علیزاده پیام گذاشته‌ام و پرسیدم که این خبر درست است یا خیر، که هنوز پاسخی دریافت نکرده ام.

نظرات

  • جهانگیر چگینی ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۲
    1 1
    باسلام اینکه هیچ وقت مدینه فاضله ای پیدا نمی شود همه میدانند اما وطن فروشی و نامردی و خیانت کاری ، کار هرکس نیست را هم همه میدانند. مگر کس هایی خاصی که دنبال چیز های خاص هستند .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s