یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹

علی مطهری و محمود صادقی ردصلاحیت شدند / رد صلاحیت ۸۰ نماینده فعلی مجلس

ساعت24-به نوشته یک خبرگزاری اصولگرا، گفته می‌شود، محمود صادقی، علی مطهری، تابش، الیاس حضرتی، بهروز نعمتی، غلامرضا کاتب، نقوی حسینی، حمیده‌زرآبادی و نادرقاضی پور از جمله نماینده فعلی مجلس هستند که صلاحیت آنها برای کاندیداتوری مجدد در انتخابات مجلس شورای اسلامی رد شده است.

خبرگزاری تسنیم از رد صلاحیت حدود ۸۰ نماینده اصولگرا و اصلاح‌طلب مجلس فعلی، خبر داد.

این خبرگزاری نوشت که گفته می‌شود، محمود صادقی، علی مطهری، تابش، الیاس حضرتی، بهروز نعمتی، غلامرضا کاتب، نقوی حسینی، حمیده‌زرآبادی و نادرقاضی پور از جمله نماینده فعلی مجلس هستند که صلاحیت آنها برای کاندیداتوری مجدد در انتخابات مجلس شورای اسلامی رد شده است

نظرات

  • علی ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۶:۴۷
    0 0
    قاضی پور چراااا آخه؟ لابد به خاطر ......
  • آگاه ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۶:۱۳
    0 0
    آقای مطهری باید خوب بداتند که کسی را برای داشتن عقیده ای رد صلاحیت نمیکنند اما وقتی شخصی ومسئولی آن عقیده ضد ملی وضد نظام را تبلیغ میکند و از فتنه گران با تبلیغات و سخنرانی حمایت میکند آن موقع دیگر صرفا داشتن عقیده نیست، بلکه اقدام عملی در راستای حمایت از فتنه گران و صدمه زدن به نظام هست. متاسفانه ایشان از قانون اطلاع ندارند، اقدام عملی علیه نظام صرفا تخریب و آتش زدن نیست، بر اندازی نظام یک پکیج هست که در این پکیج ، دشمنان برای افراد مختلف نقشهای مختلفی تعریف کرده اند یک بخش تخریب هست که بر عهده ارازل و اوباش هست ، یک بخش دیگر حضور خیابانی مردم ناراضی است که با تبلیغات توسط رسانه های بیگانه و فضای مجازی پر دروغ که در کنترل دشمنان هست صورت میگیرد اما بخش اصلی ماجرای برای موجه جلوه دادن فتنه و بر اندازی است که توسط اصلاح طلبان از جمله آقای مطهری صورت میگیرد. که این نقش مخربترین بخش ماجرا است. بی خود نیست که نتانیاهو گفته بود سرمایه اصلی اسرائیل در ایران اصلاح طلبان هستند. آقای مطهری از خواب غفلت بیدار شو!!!! فتنه براندازی کم جرمی نیست که شما خواسته یا ناخواسته در این پازل دشمن نقش پر رنگ بازی میکنید!!! اینکه شما فرزند شهید یزرگواردکتر مطهری هستید، یا این که ادعا میکنید دلسوز نظام و رهبری هستید!!! عملکرد شما در حمایت از فتنه و آشوب در دشمنی با نظام هست این را بفهم!!!! مگر منتظری دوست دار نظام نبود!! و مگر برای انقلاب کم زحمت کشیده بود!!!!!! او هم ادعای شما را میکرد که اقداماتش در جهت منافع نظام هست!!! اما با تشخیص اشتباه لطمات بزرگی به نظام زد و به دشمنان انقلاب خدمت کرد!! از سرنوشت آنان عبرت بگیر !!!!!! اگر پدر بزرگوار شما زنده بود همان برخوردی را با شما میکرد که آیت الله خزعلی با مهدی خزعلی کرد!!! درس عبرت بگیر برادر!!!!! خیلی از فرزندان هستند که به والدین خود علاقمند هستند اما کارهایی میکنند در خلاف مصلحت پدر و مادر!!! آقای مطهری دست از حمایت فتنه گران بر دار و به آغوش انقلاب برگرد!!!!!!!

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s