دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

۶ مادر باردار از خطر سیل نجات یافتند

ساعت 24-مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون ۶ مادر باردار توسط پرسنل بهداشتی و هلال احمر استان از مناطق سیل زده به مناطق امن منتقل شدند.

رسول راشکی مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان اظهار داشت: 6 مادر باردار با خطر بالا از اولین لحظات وقوع سیل توسط پرسنل بهداشتی و هلال احمر از منطقه سیل زده به مناطق امن و قابل دسترسی منتقل شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: تا این لحظه 6 مادر باردار ساکن روستای شهرستان‌های کنارک، میرجاوه، نیکشهر، زاهدان، سیب و سوران و رحمت اباد از توابع شهرستان سیب و سوران با تلاش پرسنل بهداشتی و تلاش نجاتگران جمعیت هلال احمر به مناطق امن منتقل شده اند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 14 شهرستان جنوب استان سیستان و بلوچستان درگیر سیلاب هستند که مواد غذایی و لوازم گرمایشی مهم‌ترین نیاز سیل‌زدگان است همچنین اقلام زیستی به ویژه پتو و موکت در اولویت بعدی قرار دارند که باید به سرعت برای سیل‌زدگان جنوب استان تامین شود.

وی ادامه داد: شهرستان ایرانشهر، چابهار، خاش، دلگان، زاهدان، سرباز، سراوان، سیب و سوارن، فنوج، کنارک، میرجاوه، نیکشهر و هیرمند درگیر سیلاب اند که نیروهای هلال احمر با تمام توان در حال خدمات رسانی به سیل زدگان هستند.

تسنیم

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s