سه‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷

کواکبیان: سفیر انگلیس را باردیگر به وزارت خارجه احضار کنید

ساعت24-رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس از وزارت خارجه خواست که سفیر انگلیس را بار دیگر به وزارت خارجه احضار کرده و در صورت قانع نشدن به عنوان "عنصر نامطلوب" او را از کشور اخراج کنند.

«مصطفی کواکبیان» در جلسه علنی امروز- سه شنبه- مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: وزیر خارجه انگلیس به دنبال سقوط هواپیمای اوکراینی  در پیروی از دولت تروریستی آمریکا، ایران را به تحریم تهدید کرده است.

رییس گروه دوستی پارلمانی ایران  و انگلیس خطاب به «دومنیک راب» وزیر خارجه انگلیس افزود: سفیر شما در تهران در اقدام خارج از عرف دیپلماتیک در مقام عکاسی در اجتماعی که شعارهای هنجارشکنانه سر می دادند، حاضر شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وزارت امور خارجه باید با این موضوع به صورت جدی برخورد کند و بار دیگر «راب مک ایر» را احضار کرده و همچنین اقدامات تنبیهی جدی داشته باشد؛ اگر قانع نشدند او را به عنوان عنصر نامطلوب از کشور خارج کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s