سه‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۳

ادعاهای بی اساس وزیر دفاع آمریکا علیه ایران

ساعت24-وزیر دفاع آمریکا به بیان ادعاهای بی اساس در مورد ایران پرداخت و گفت: هر اقدامی برای اینکه نیروهای نیابتی را نسبت به اعمال خود پاسخگو کنیم، انجام می‌دهیم.

 به نقل از اسپوتنیک، مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا امروز -سه‌شنبه- مدعی شد: آمریکا دارای حق قانونی است که حملاتی که علیه نیروهای آمریکایی توسط نیروهای نیابتی ایران در عراق و یا هر جای دیگری صورت می‌گیرد را پاسخ دهد. 

وی افزود: ایران نسبت به نیروهای نیابتی خود مسئول است، ما حق دفاع از خود را برای خود محفوظ می‌داریم و هر اقدامی برای اینکه نیروهای نیابتی را نسبت به اعمال خود پاسخگو کنیم، انجام می‌دهیم. 

وزیر دفاع آمریکا در ادامه در مورد ترور سردار سلیمانی گفت: فرمانده ایرانی تبدیل به هدفی شده بود که باید حذف می‌شد. همه می‌دانستیم او چه کرده و چه کارهایی قرار است انجام دهد.

منبع: ایلنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s