یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱

مقایسه حمله سپاه به پایگاه آمریکایی با بمباران هیروشیما

 سردار غلامرضا  جلالی

ساعت24-رییس سازمان پدافند غیر عامل گفت: آمریکا رهبر تروریست‌های جهان، داعش مولود این کشور و وهابیت تولید انگلیس است.

سردار غلامرضا جلالی شامگاه شنبه در مراسم گرامیداشت شهید حسن شوکت پور و شهدای شهر درجزین از توابع شهرستان مهدیشهر استان سمنان در سالن ورزشی ولایت این شهر افزود:  علت مخالفت نظام جمهوری اسلامی ایران با آمریکا به نام رییس‌جمهوری آن مربوط نیست، ایدئولوژی آمریکا و  جامعه اسلامی در مبنا با یکدیگر متفاوت است.

وی ادامه داد: هسته داعش زمان ارتش صدام شکل گرفت و از اهداف تشکیل آن پس از حمله به کشورهای سوریه و عراق، حمله به ایران بود.

وی افزود: آمریکا با حمایت اروپا و هزینه کرد عربستان، داعش را تولید کرد تا انقلاب اسلامی را مهار کند و اگر سستی صورت می پذیرفت داعش بر تخت سلطنت قرار می گرفت.

جلالی ادامه داد: ایران در هشت سال دفاع مقدس آموزش بسیج و یگان مردمی را تجربه کرد و به همین خاطر در شرایط حضور داعش در منطقه، سپاه قدس در عراق نیروی مردمی حشد شعبی و در سوریه نیروهای دفاع ملی یا «دفاع الوطنی» را آموزش و سازماندهی کرد تا با اقتدار سردار قاسم سلیمانی و همراهی افرادی چون ابومهدی مهندس داعش را در نطفه خفه کند.

وی تاکید کرد: سپاه قدس توطئه آمریکا را از بین برد و با آنکه داعش انواع سلاح پیشرفته در اختیار داشت، سردار سلیمانی با  کمک بسیج مردمی عراق، سوریه، افغانستان، پاکستان و ایران نابودی داعش را رقم زد و یک  تهدید بزرگ را خنثی و آن را به فرصتی علیه اسرائیل تبدیل کرد.

سردار جلالی تصریح کرد: شهادت حاج قاسم سلیمانی دردناک است و اینکه آمریکا او  را در فرودگاه تحت اختیار خود و در سفری غیر نظامی مورد هدف قرار می دهد نامش ترور است و آمریکا نشان داد که هیچ بویی از شجاعت نبرده است.

وی با اشاره به حمله سپاه به پایگاه هوایی عین الاسد گفت: این حمله  تکنولوژی سپاه را به رخ دشمن کشید و پس از بمباران هیروشیما هیچ کشوری قدرت تهدید و حمله به پایگاه آمریکایی را تا به امروز نداشت، همچنین این حمله دقت سلاح و پدافند هوایی ایران را نشان داد.

وی خاطر نشان کرد: نباید از جنگ رسانه غافل شویم و دشمن سعی می کند علاوه بر جنگ نظامی و با وجود ترس از قدرت نظامی ایران توسط رسانه ها در مقابل کشور بایستد.

رییس سازمان پدافند غیر عامل کشور با اشاره به تشییع با شکوه سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: بزرگ ترین تشییع تاریخ با حضور بیش از ۲۵ میلیون نفر در ایران شکل گرفت و این رویداد بین المللی نتیجه شهادت حاج قاسم است که ریشه در اخلاص وی داشت و توانست روحیه انقلابی گری را در مردم بیشتر از گذشته تقویت کند.

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s