یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۲

انتصابی تازه در صدا و سیما

ساعت24-مرتضی میرباقری، در حکم انتصاب رییس تازه مرکز طرح، برنامه و ارزیابی سیما، بر تدوین سیاست‌های محتوایی برنامه‌ها، صدور مجوز تولید، ارزیابی مستمر و منظم و ... تاکید کرد.

با حکم مرتضی میرباقری، معاون سیما، سیدجواد مرادی به سمت رییس مرکز طرح، برنامه و ارزیابی سیما منصوب شد.

بر اساس این حکم، پژوهش‌های بنیادی، کاربردی و برنامه‌ای تلویزیونی، سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی محتوایی، نظارت، ارزیابی و ارزش‌یابی برنامه‌ها، شبکه‌ها و مراکز تولیدی با هدف مدیریت پیام از ماموریت‌های رییس مرکز طرح، برنامه و ارزیابی سیما است.

همچنین در حکم معاون سیما خطاب به سیدجواد مرادی بر طراحی و تدوین «منظومه گفتمانی مدیریت پیام» سیما، تدوین سیاست‌های محتوایی برنامه‌های سیما، فرآیند بررسی و تطبیق طرح برنامه‌های تلویزیونی با برنامه مصوب و صدور مجوز تولید، ارزیابی مستمر و منظم برنامه‌های سیما و ارائه نتایج به همراه راه‌کارهای لازم به معاونت، شبکه‌ها و مراکز مربوطه تاکید شده است.

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s