سه‌شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱

دردسر بزرگ برای نوعروس لاغر اندام / ملیحه 2 هفته ای خودش را نابود کرد!

ساعت 24-امان از نیش و کنایه های تحقیرآمیز مادر و خواهر شوهرم که مرا به چنین روز فلاکت باری گرفتار کرد و زندگی ام را به باد فنا داد.

 ازدواج من و پسرعمویم عاشقانه و رویایی بود و ما به همدیگر عشق می ورزیدیم. اما زن عمویم و دخترش که از روز اول رضایت چندانی با این ازدواج نداشتند در هر فرصتی که به دست می آوردند از تیپ و قیافه ام ایراد می گرفتند و با طعنه می گفتند: نمی دانیم محمد چه طور راضی شد با چنین دختر لاغر اندام و بدقیافه ای ازدواج کند و ...؟

عروس جوان اشک هایش را پاک کرد و افزود: شنیدن این حرف های توهین آمیز برای من که دارای تحصیلات عالی دانشگاهی هستم خیلی عذاب آور بود و با این که از کودکی، خانواده عمویم را می شناختم ولی در بین آنها احساس غربت و تنهایی می کردم.

مدتی گذشت و دندان روی جگر گذاشتم تا بلکه این حرف های چرت و پرت از نوک زبان مادر و خواهر شوهرم بیفتد. اما آنها دست بردار نبودند و آن قدر مسخره ام کردند و ایراد گرفتند که محمد نیز حساس شده بود و این اواخر حرف های گوشه داری می زد. با این وضعیت مانده بودم چکار کنم که به پیشنهاد خواهر شوهرم در یک باشگاه بدن سازی ثبت نام کردم و مشغول ورزش شدم.

۲ هفته سپری شد و یک روز خواهر شوهرم گفت از دوستش دارویی گرفته که مصرف آن در مدت کوتاهی باعث تقویت و زیبایی اندام می شود. او این دارو را در اختیارم گذاشت و من در کنار ورزش از آن نیز استفاده می کردم اما ...

در این لحظه مادر شوهر ملیحه رشته کلام را به دست گرفت و گفت: از مدتی قبل شاهد رفتارهای ناهنجاری از ملیحه بودیم و او دچار تشنج، بیهوشی و خماری محض می شد. با نگرانی بلافاصله موضوع را پیگیری کردیم و متوجه شدیم که عروسم اعتیاد شدید پیدا کرده است.

«رضا ابراهیمی» پزشک معالج این عروس جوان نیز گفت: متاسفانه داروی توان افزای مورد استفاده توسط زن جوان ترکیبی از قرص های اکس (آمفتامین)، کریستال و کرتن قوی بوده که مصرف آن علاوه بر اعتیاد و وابستگی شدید، آسیب های خطرناکی مانند بادکردن بدن، پوکی استخوان و ... را برای زن ۲۷ ساله به دنبال داشته است. وی توصیه کرد بهترین راه برای افزایش یا کاهش وزن مشاوره با کارشناسان امر تغذیه و پزشکان متخصص مشاوره است.

رکنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s