پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۰

خلیل‌زاده: توافق لازم با AFC انجام شد/ امروز به دوبی می‌رویم

ساعت24-سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال درباره جلسه‌اش در مقر AFC توضیح داد.

 اسماعیل خلیل‌زاده، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال پس از جلسه در مقر AFC در مالزی اظهار کرد: خبر خوشی به شما بدهم که در مقر AFC توافق لازم به دست آمد و تیم ما امروز (پنجشنبه) عازم دوبی می‌شود و ان‌شاءالله شنبه در دوبی مقابل تیم الکویت بازی می‌کند.

او افزود: ان‌شاءالله در بازی با الکویت موفق خواهیم شد. دعا کنید که در بازی‌های گروهی به موفقیت برسیم.

به گزارش ایسنا، پیش از این نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرده بود که در صورت عدم تجدیدنظر AFC در سلب میزبانی از تیم‌های ایرانی در این رقابت‌ها شرکت نمی‌کنند اما در نهایت باشگاه استقلال بازی در کشور ثالث را پذیرفت. حال باید دید که منظور سرپرست مدیرعاملی استقلال از رسیدن به توافق لازم با AFC چیست و آیا قرار است تیم‌های ایرانی از مرحله گروهی به بعد در ایران میزبان رقبایشان باشند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s