جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۰

مهاجری: دو بازیکن اصلی را نداریم اما بدنبال پیروزی مقابل پیکان هستیم

ساعت24-سرمربی نساجی مازندران می گوید با وجود نداشتن دو بازیکن اصلی، به دنبال شکست تیم پیکان هستند.

 رضا مهاجری سرمربی نساجی مازندران در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل پیکان در هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر گفت: بعد از یک وقفه 40 روزه تنور لیگ داغ می‌شود. امیدواریم دوباره بتوانیم تماشاگران را جذب استادیوم کنیم. بعد از تغییراتی که در باشگاه انجام شد باید از آقای صنیعی فر تشکر کنم و الان بار تیم را آقای حدادیان به دوش می‌کشد. ایشان برنامه های خوبی دارد که امیدوارم با این برنامه ها دیگر دغدغه های روزمره تیم برطرف شود.

او ادامه داد: چمن ورزشگاه وطنی قائمشهر عوض می‌شود و قرار است چمن ورزشگاه طبیعی شود. چمن مصنوعی برای ما آزار دهنده بود و این اتفاق خوبی است. ما در نیم فصل چند بازیکن را از دست دادیم و هنوز تکلیف آن ها هم هنوز معلوم نیست. بعد از آن بازیکنان مورد نظر خود را جذب کردیم. دو بازیکن مهم خود را در این بازی نداریم اما امیدوارم در بازی پیش رو بتوانیم با تمرکز لازم بتوانیم پیروزی و سه امتیاز لازم را کسب کنیم.

او درباره بازیکنان خارج شده تیمش گفت: این مساله را باید مالکیت باشگاه جزئی تر صحبت کند. پرداختی های باشگاه به بازیکنان تا چند روز آینده انجام می‌شود و خدا را شکر دغدغه ای بابت مساله مالی نداریم.

مهاجری درباره تغییر چمن ورزشگاه خاطرنشان کرد: من فکر می کنم در سریع ترین وقت ممکن این مساله انجام می‌شود و مسوولان ریز این جزئیات را اعلام می‌کنند. نگهداری چمن طبیعی در شمال به علت بارندگی سخت است و اگر بتوانیم نگهداری خوبی از این چمن داشته باشیم می‌توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

او افزود: ما می خواهیم نتایج بهتری کسب کنیم. فوتبال ما قابل دفاع است اما چند بازیکن ما در نیم فصل از دست رفتند و بازیکنان جدید با هماهنگی بیشتر می‌توانند عملکرد تیم را بهتر کنند. از هواداران هم می‌خواهم که به استادیوم بیایند و از تیم حمایت کنند.

او در پایان درباره مشکلاتی که مبنی بر میزبانی ایران در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا پیش آمد تاکید کرد: من در این جایگاه نیستم که بخواهم صحبت کنم. نرفتن به بازی ها مشکلی را حل نمی‌کند. ما باید از حق خودمان دفاع کنیم. ما سهمیه 2+2 در آسیا داریم و خیلی از کشورها هستند که چنین سهمیه ای ندارند.  باید برای جایگاه مان تلاش کنیم که بتوانیم حق خود را بگیریم. ما باید در مسابقات شرکت کنیم. ما چه مشکل امنیتی داریم؟ سانحه هواپیمایی پیش آمده خیلی دردناک بود اما یک اتفاق بود و نمی‌توان به کل امنیت کشور تعمیم داد. کسانی که در AFC صندلی دارند تا جایی که حتی کرسی مسوولیتشان به خطر بیفتد باید تمام تلاش خود را انجام دهند تا ما به حق خود برسیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s