یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۲

نجات جوان طبسی از خودکشی توسط پلیس

ساعت24-خراسان جنوبی فرمانده انتظامی طبس گفت: مأموران انتظامی طبس با حضور به موقع خود، جوانی 27 ساله را که قصد خودکشی داشت با استفاده از روش‌های مشاوره‌ای از این اقدام منصرف و جان وی را نجات دادند.

سرهنگ محمود علی پور، اظهار کرد: حوالی ساعت 3 و 30 دقیقه بامداد روز گذشته، فردی با مرکز فوریت‌های پلیس 110 تماس گرفت و عنوان داشت که به دلیل مشکل خانوادگی با همسرش قصد خودکشی دارد که بلافاصله موضوع فوق با قاضی کشیک هماهنگ شد و ماموران گشت کلانتری 11 عباسپور و گشت یگان امداد شهرستان طبس در آدرس اعلامی حضور یافتند.


به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی افزود: با حضور به موقع ماموران پلیس در آدرس مورد نظر، جوانی 27 ساله که در حال ارتکاب به خودکشی با روش حلق آویزی بود، با استفاده از روش های مشاوره ای توسط ماموران نجات یافت.

علی پور گفت: پس از نجات جان این شهروند توسط ماموران پلیس، وی به کلانتری منتقل و تحویل خانواده اش شد که خانواده این جوان با حضور در کلانتری از اقدام سریع مأموران تقدیر کردند.

فرمانده انتظامی طبس خاطرنشان کرد: این شهروند طبسی که دچار اختلافات خانوادگی بود با یاس و نا امیدی نسبت به آینده و نداشتن اعتماد به نفس در مبارزه با مشکلات زندگی در پی یک تصمیم آنی قصد خودکشی داشت که با اقدامات مشاوره‌ای ماموران پلیس طبس از مرگ نجات یافت.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s