یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۶

آزادسازی ۲ روستا در حلب

ساعت 24-نیروهای ارتش سوریه دو روستا در حلب را از چنگ تروریست‌ها آزاد کردند.

به گزارش المیادین، ارتش سوریه در ادامه عملیات علیه تروریسم در حلب دو روستای زعلانه و معرشورین در شمال شرق این شهر را آزاد کرد.

وزارت خارجه سوریه روز گذشته در  نامه‌ای خطاب به دبیرکل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت این سازمان اعلام کرد که عملیات نظامی ارتش و همپیمانانش در دو استان حلب و ادلب در واکنش به جنایات گروه‌های تروریستی مسلح صورت می‌گیرد. 

وزارت خارجه سوریه افزود: گروه‌های تروریستی و در رأس آن گروه تروریستی النصره به اقدامات تروریستی و حملات خود به مناطق مسکونی، مقرها و مراکز خدمت‌رسان مانند درمانگاه‌ها، مدارس، عبادتگاه‌ها در استان حلب و استان ادلب ادامه می‌دهند که در پی این حملات شمار زیادی از شهروندان کشته و زخمی شده‌اند و بسیاری از زیرساخت‌ها نیز تخریب شده است.

تسنیم

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s