سه‌شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۴

یک مدافع برزیلی به تراکتور پیوست

ساعت24-مدافع ۲۴ ساله برزیلی پس از حضور در تمرینات تراکتور و تأئید کادر فنی، به این تیم پیوست.

به گزارش باشگاه تراکتور، "جفرسون یوری،" مدافع ۲۴ ساله برزیلی پس از حضور در تمرینات تراکتور و تأئید کادر فنی تیم، با عقد قراردادی به مدت دو و نیم فصل توسط مدیریت و تیم معاونت حقوقی باشگاه، به تراکتور پیوست. این بازیکن، سال‌ها در تیم آکادمیکای پرتغال بازی کرده و در ۶۹ بازی که پیراهن تیمش را بر تن کرده، آمار پنج گل و سه پاس گل را ثبت کرده است.

این قرارداد، با توجه به شرایط حاکم بر محدودیت‌های ناشی از تحریم کشور در زمینه نقل‌ و انتقال پول و بر اساس قوانین و مقررات فیفا منعقد شده است. جفرسون یوری به عنوان سهمیه‌ فیفا جذب تراکتور شده و پیش از این با حضور در تست‌های پزشکی و تمرینات تیم، توانسته نظر مثبت کادر فنی را جذب کند.

باشگاه تراکتور، همچنین اعلام کرده که اقدامات لازم را برای صدور آی تی سی این بازیکن در اسرع وقت، انجام می‌دهد.

ایسنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s