سه‌شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷

واکنش مهاجرانی برای هدایت تیم‌ملی ایران

ساعت24-سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد مذاکره ای با مسئولان فدراسیون برای حضور در سمت مدیریت فنی تیم ملی نداشته است.

بعد از مخالفت های سفت و سخت باشگاه سپاهان و کارخانه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با جدایی امیر قلعه نویی شایعاتی درباره احتمال منتفی شدن حضور این مربی در تیم ملی مطرح شد. در این خصوص گفته می شود که وحید هاشمیان به عنوان سرمربی موقت هدایت تیم ملی را برعهده می گیرد و مقابل هنگ کنگ و کامبوج روی نیمکت می نشیند و در این مدت حشمت مهاجرانی مدیریت فنی تیم را برعهده خواهد داشت.

حشمت مهاجرانی که در سال های دور سرمربی تیم ملی بوده و افتخارات زیادی نیز به دست آورده اما از حضورش در سمت مدیریت فنی تیم ملی بی خبر است. او در تماس کوتاهی با خبرنگار ما در این باره گفت: «هیچ صحبتی با مسئولان فدراسیون فوتبال نداشتم و از اینکه مدیرفنی تیم ملی شوم، بی خبر هستم. با این حال اگر پیشنهادی به دستم برسد روی آن فکر می کنم و پاسخم را اعلام می کنم.»

نظرات

  • لطف الله بهرو ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۶:۵۷
    23 0
    آقای هاشمیان در حد سرمربی‌گریِ تیم ملی فوتبال ایران نیست.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s