پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰

تست دوپینگ بعد از داربی هم انجام می‌شود؟

ساعت24-با وجود این که یک روز پیش از دیدار پرسپولیس و استقلال، ماموران کنترل دوپینگ از چهار بازیکن دو تیم تست‌های مورد نظر را گرفتند اما انتظار می‌رود این تست‌ها بعد از بازی هم انجام شود.

 عصر دیروز (چهارشنبه) ماموران کنترل دوپینگ با حضور در اردوی تیم‌های استقلال و پرسپولیس، دو بازیکن از هر یک از تیم‌ها را انتخاب کردند تا از آن‌ها تست دوپینگ بگیرند.

طبق قرعه‌کشی انجام شده، سیامک نعمتی و محمد حسین کنعانی‌زادگان از پرسپولیس و حسین پورحمیدی و هرو ملیلیچ از استقلال تست دوپینگ دادند. این درحالی است که ماموران کنترل دوپینگ معمولا بعد از انجام بازی، تست‌های مربوطه را از بازیکنان می‌گیرند.

البته طبق قوانین آژانس مبارزه با دوپینگ (وادا) مأمور کنترل دوپینگ میتواند هر زمانی، به تشخیص خود کار نمونه‌گیری را انجام دهد. اما با توجه به حساسیت‌های داربی پیش رو این سوال وجود دارد آیا پس از بازی‌ هم نمونه‌گیری برای تست دوپینگ انجام می‌شود، یا خیر.

برچسب‌ها

نظرات

  • S.s ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۱۳
    0 0
    اره تست دوپینگ خوبه انجام بشه بشرطی که منصفانه باشه نه اینکه بیاین عمدا دست بذارین رو دوتا بازیکن شاخص پرسپولیس و بعد برین تو شیشتقلال بازیکنی رو انتخاب کنین که حتی طرفدارای خودشونم اسمشو نشنیدن

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s