چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۹

محدودیت تردد در محور اردبیل - خلخال

ساعت 24-رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: به علت کولاک شدید و کاهش دید افقی در جاده اردبیل به خلخال محدوده بودالالو تا کرگان، پلیس راه محدودیت تردد برای خودروهای سواری اعمال کرده است.

سید محمد صفوی اظهار کرد: در حال حاضر در محور اردبیل به خلخال، محدوده بودالالو تا کرگان، پدیده مه‌گرفتگی و کولاک شدید وجود دارد که این موضوع سبب شده تا دید افقی به شدت کاهش یابد و عملاً امکان تردد وجود نداشته باشد که  پلیس راه اردبیل جهت پیشگیری از حوادث احتمالی در حال حاضر از منطقه بودالالو به سمت خلخال و سرچم برای سواری‌ها محدودیت تردد اعمال کرده است که این محدودیت شامل اتوبوس‌ها و کامیون‌ها نمی‌شود.

رییس پلیس راه استان اردبیل با اشاره به وضعیت سایر محورهای مواصلاتی استان اظهار کرد: با وجود تلاش راهداران کماکان محور خلخال - اسالم مسدود بوده و در سایر محورهای استان از جمله اردبیل - سرعین، اردبیل - سراب و اردبیل - آستارا پدیده قالب جوی کولاک برف است اما محورهای ذکر شده باز بوده و تردد به شرط رعایت سرعت مطمئنه، همراه داشتن زنجیر چرخ و سایر تجهیزات زمستانی امکان‌پذیر است.

صفوی گفت: به هموطنانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان اردبیل را دارند توصیه می‌شود ضمن پایبند بودن به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، تجهیزات کامل زمستانی به همراه داشته باشند و از سرعت و سبقت غیرمجاز بپرهیزند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s