پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۶

سقوط بهمن در «دایکندی» افغانستان جان 21 نفر را گرفت

ساعت 24- دفتر مطبوعاتی استانداری دایکندی در مرکز افغانستان اعلام کرد که 21 نفر به دلیل سقوط بهمن در این استان جان باخته و 10 تن دیگر نیز مصدوم شدند.

این دفتر روز پنجشنبه با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که این افراد به دلیل سقوط بهمن در روستاهای «نرخ سی» و «حصار رباط» شهرستان «میرامور» جان باخته اند.

در روزهای  سه شنبه و چهارشنبه گذشته بارش برف و باران شدید در بیش از 10 استان افغانستان خسارتهای مالی و جانی به همراه داشته است و موجب  مسدود شدن مسیر اکثر روستاها با مراکز استان ها و شهرستان ها شد.

در استان غزنی افغانستان طی دو روز گذشته ارتفاع برف به بیش از 70 سانتی متر رسید و در نتیجه راه های ارتباطی روستاها و شهرستان ها با مرکز این استان قطع شده است.

ایرنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s