شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴

ماجرای قرارداد ۳۰ ساله فدراسیون با اسکوچیچ چیست؟

ساعت 24 -سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از احتمال همکاری اش با فدراسیون تا سال ۲۰۵۰ خبر داد.

پس از انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران و جانشین مارک ویلموتس بلژیکی در این تیم، اخبار زیادی درباره زمان قرارداد او با فدراسیون فوتبال منتشر شد. هرچند مسئولان فدراسیون با این مربی کروات تا پایان جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین توافق کرده اند، اما این قرارداد به شکل مرحله‌ای تمدید می‌شود و در صورتی که تیم ملی نتواند با او راهی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی نشود احتمال دارد مدت همکاری او با فدراسیون ایران تا خرداد ۹۹ افزایش نیابد.

اسکوچیچ در نشست خبری امروز خود درباره زمان قراردادش با فدراسیون فوتبال جمله عجیب و جالبی به کار برد.

او در این مورد اظهار داشت: همه ما در این جمع فوتبالی هستیم و می‌دانیم قرارداد من می‌تواند تا سال ۲۰۵۰ باشد. از طرفی همه می‌دانیم اگر نتایج مان خوب باشد می‌مانم و اگر نتایج بد باشد قطعاً گزینه بهتری جایگزین من خواهد شد.

از طرفی اسکوچیچ درباره نفوذ یک آقازاده ورزشی در عقد قرارداد خودش هم گفت: براساس آن چیزی که می‌دانم، فدراسیون فوتبال مرا به عنوان سرمربی انتخاب کرده است. اگر شما چیزی بیشتر از این می‌دانید، من نمی‌دانم و از آن بی‌خبر هستم. ضمن اینکه قراردادم را با حیدر بهاروند (سرپرست فدراسیون فوتبال) امضا کرده‌ام و فکر می‌کنم این یک مسئله منطقی است.

بیماری اصلی اسکوچیچ در صنعت نفت چه بود؟
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بیماری اصلی اش در زمان حضور در صنعت نفت را فاش کرد.

پس از انتخاب دراگان اسکوچیچ کروات به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نحوه جدایی او از تیم صنعت نفت آبادان و اینکه او چگونه با وجود مطرح شدن بیماری قلبی اش به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب شده است مورد اعتراض بسیاری از اهالی فوتبال قرار گرفت.

برهمین اساس اسکوچیچ در نشست خبری امروز (شنبه) خود این موضوع را رد کرد و گفت: انگیزه من به دنبال جدایی از صنعت نفت حضور در تیم ملی نبود. اینکه گفته می‌شود من مشکل قلبی دارم و خبرهای دیگر را من هم در رسانه‌ها شنیده ام. البته باید بگویم من آلرژی به هوا داشتم که در آبادان بیشتر شده بود، اما خدا را شکر معالجه شد. وقتی تیم صنعت نفت را ترک کردم هیچ صحبتی با تیم ملی نداشتم. حتی این بحث از سمت مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان هم مطرح شده بود و او هم مرا تشویق کرد، اما آن زمان در جریان پیشنهاد تیم ملی نبودم.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s