یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۳

دستگیری قاتل فراری کمتر از 24 ساعت در خوزستان

دستگیری

ساعت24 -فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری قاتل فراری توسط پلیس ماهشهر در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری قاتل فراری توسط پلیس ماهشهر در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.

سردار حیدر عباس زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره درگیری لفظی منجر به قتل به وسیله چاقو، در ساعت ۰۰:۳۰ امروز شنبه در یکی از محلات ماهشهر، بلافاصله اکیپی ویژه از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان برای بررسی صحنه قتل به محل اعزام شدند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با کار اطلاعاتی فرد قاتل به هویت (ا_ش) و محل اختفای متهم در یکی از شهرستانهای همجوار را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در عملیاتی در مخفیگاهش دستگیر و یک تیغه چاقو استفاده شده در قتل از وی کشف کردند.
سردار عباس زاده با بیان اینکه قاتل در تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی ماهشهر به قتل ارتکابی معترف شد، تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s