یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵

پرسپولیسی‌ها راهی شارجه شدند

ساعت24-اعضای تیم فوتبال پرسپولیس عازم شهر شارجه شدند.

بازیکنان پرسپولیس عصر امروز در زمین شماره یک باشگاه شارجه تمرین می کنند. سرخ ها پس از سه جلسه تمرین در دبی امروز صبح به استراحت پرداخته و تمرین نداشتند و دقایقی قبل با اتوبوس راهی شارجه شدند.

امیرعلی حسینی مدیر روابط بین الملل عصر دیروز به شارجه رفت تا ضمن دیدار با مسوولان باشگاه شارجه امور اسکان تیم در هتل طبق برنامه پیش برود.

بر این اساس سرخ ها ساعت هفده امروز پس از اسکان در هتل در زمین تمرین شارجه تمرین خواهد کرد و فردا علاوه بر برگزاری جلسه هماهنگی مدیران و کنفرانس خبری یحیی گل محمدی و عبدالعزیز العنبری سرمربی شارجه اخرین تمرین سرخ ها نیز در استادیوم شارجه برگزار خواهد شد.

انصاری فرد مدیرعامل باشگاه با توجه به برگزاری جلسات با یکی از اسپانسرها و مشخص شدن جزیبات عقد قرارداد نهایی با بانک گردشگری هنوز به امارات نرفته و سفرش منوط به این توافقات است.به همین دلیل شاید وی به امارات نرود اما با پیروانی و معاونین باشگاه در ارتباط است.

برچسب‌ها

نظرات

  • احمد ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۹
    0 0
    تیم فدراسیون فوتبال ببرذ و ببازد هردو به ضرر فونبال ایران است برای اکثریت مردم ایران نفرت امگیز است. وقتی برای من قابل احترام است که در شرایط برابر رقابت کند و به آسیا برود والا پشیزی نمی ارزد

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s