یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵

پیش بینی هواشناسی برای زمان بازی پرسپولیس و شارجه

ساعت 24 - بازی پرسپولیس برابر تیم شارجه در حالی انجام خواهد شد که سایت های هواشناسی دمای 21 تا 24 درجه سانتی‌گراد با رطوبت رو به افزایش را در زمان برگزاری این دیدار پیش بینی می کنند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و طبق پیش بینی‌های مندرج در سایت‌های معتبر هواشناسی، آسمان و هوای شهر شارجه در زمان برگزاری بازی پرسپولیس برابر نماینده فوتبال امارات در چارچوب روز دوم مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، مهتابی و غبارآلود و با دمای بین 24 تا 21 درجه سانتی‌گراد، خواهد بود. 

همچنین با توجه به وزش آرام باد شمالی که در طول بازی سرعت آن کاهش می‌یابد پیش بینی شده است که رطوبت هوا تا 75 درصد افزایش یابد.

دمای هوای شارجه در زمان ورود اعضای تیم فوتبال پرسپولیس به این شهر 27 درجه سانتی‌گراد بود و رطوبت آن بالغ بر 35 درصد اعلام شد.

فارس

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s