یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۸

سردار اشتری: باب شهادت در نیروی انتظامی باز است

ساعت 24 -فرمانده نیروی انتظامی گفت: باب شهادت در نیروی انتظامی باز است و دفاع در این نهاد ولایی و انقلابی ادامه دارد و نیروی انتظامی از ارزش‌ها و آرمان‌های نظام و انقلاب تا پای جان صیانت می‌کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری روز یکشنبه در هفتمین محفل انس با پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت ناجا با اشاره به تنوع و گستردگی ماموریت های نیروی انتظامی، خاطر نشان کرد: نیروهای پلیس از صفر مرزی تا جای جای شهرها و روستاها مشغول خدمت رسانی هستند و به آن افتخار می کنند؛ نیروی انتظامی حافظ جان، مال و ناموس مردم است و ان شاء الله بتوانیم خادمانی خوب برای مردم باشیم و توفیق خدمتگزاری را قدر بدانیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه تحقق پلیس در تراز جمهوری اسلامی از اولویت های نیروی انتظامی است، خطاب به پیشکسوتان عرصه نظم و امنیت عنوان کرد: از دانش و تجربیات شما عزیزان در راستای تحقق این مهم استقبال می کنیم.

وی با اشاره به نقش و جایگاه نیروی انتظامی در بیانیه گام دوم انقلاب، خاطر نشان کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب، نقش و جایگاهمان را بر مبنای تدابیر و منویات رهبری اجرایی و عملیاتی می کنیم.

سردار اشتری با اشاره به رضایت مندی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از عملکرد سبزپوشان ناجا، افزود: این رضایت مندی چونان مدال افتخاری بر سینه نیروهای پلیس است؛ ان شاء الله قدردان این توفیق باشیم و بتوانیم بیش از پیش در راستای کسب رضایت مندی معظم له گام برداریم.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به برگزاری هفتمین محفل انس با پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت ناجا، اظهار داشت: همه ساله چنین محفل هایی را در راستای تجدید دیدارها و بهره مندی از تجربیات پیشکسوتان برگزار می کنیم، ان شاء الله برگزاری چنین مراسم هایی باعث مودت بیشتر این عزیزان شود.

پیشکسوتان سرمایه‌های گرانقدر ناجا

سردار اشتری با بیان اینکه پیشکسوتان را سرمایه های گرانقدر می دانیم، تاکید کرد: همواره از تجربه گران بهای پیشکسوتان استقبال می کنیم و این تجربیات را ذخیره بزرگ و گران سنگ می دانیم.

وی با بیان اینکه هر چند رویکرد جوان گرایی به عنوان یک اصل در نیروی انتظامی دنبال و پیاده سازی می کنیم، افزود: در کنار توجه به این اصل معتقدیم که باید از تجربه پیشکسوتان عزیز بهره مند شویم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور در تشریح دیگر اهداف برگزاری این محفل دوستانه، بیان کرد: تجلیل از زحمات و ایثارگری همسران پیشکسوتان نیز از اهداف چنین برنامه هایی است چرا که معتقدیم بدون ایثارگری همسران این عزیزان، به موفقیت نمی رسیدیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با گرامی داشت یاد و خاطره شهید  سپهبد"حاج قاسم سلیمانی"، عنوان کرد: نام این شهید بزرگوار لرزه بر اندام ابرقدرتها و استکبار جهانی می انداخت اما شهید سلیمانی با چنین هیبت و قدرتی، سرباز و مطیع مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بود.

سردار اشتری با تشریح ویژگی های اخلاقی سردار سلیمانی، ادامه داد: ولایت مداری و اخلاص دو ویژگی بارز حاج قاسم بود و به واسطه این دو ویژگی محبوب قلب ها شد؛ امید است که بتوانیم راه و رسم همه شهدا را ادامه دهیم.

در این مراسم از برخی از خانواده های شهدا تجلیل به عمل آمد؛ همچنین طی حکمی سردار "محمد شرفی" از سوی فرمانده نیروی انتظامی به عنوان رئیس شورای عالی گسترش معارف و ارزش های ماندگار انتظامی و دفاع مقدس منصوب شد.

در این مراسم سرلشکر پاسدار "یحیی رحیم صفوی"؛ دستیار و مشاور عالی فرماندهی معزز کل قوا (مدظله العالی)، سردار "حسین اشتری"؛ فرمانده نیروی انتظامی، سردار " محمدعلی نوری نژاد"؛ معاون هماهنگ کننده ناجا، سردار "محمد شرفی"؛ جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا، سردار "احمد نوریان"؛ معاون اجتماعی ناجا، سردار " محمدرضا مقیمی"؛ رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا، سردار "قاسم رضایی"؛ فرمانده مرزبانی ناجا و جمعی از مسئولان لشکری حضور داشتند.

تجلیل از برترین های حوزه ترویج فرهنگ  دفاع مقدس

همچنین در این مراسم از سردار "احمد نوریان"؛ سخنگو و معاون اجتماعی ناجا، سردار "احمد دولتخواه"؛ معاون فاوا ناجا و سردار "محمد زارعی"؛ معاون نیروی انسانی ناجا به عنوان معاونان نمونه در حوزه ترویج  فرهنگ دفاع مقدس تجلیل شد و سردار "قاسم رضایی"؛ فرمانده مرزبانی ناجا و سردار "محسن فتحی زاده" به عنوان دست اندرکاران برتر راهیان نور معرفی شدند.

ایرنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s