سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۸

سردار سنایی‌راد: می‌توانیم پاسخ رفتارهای خصمانه آمریکا ‌را بدهیم

ساعت 24-معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: امروزه ‌به مرحله بازدارندگی رسیده‌ایم به گونه‌ای که می‌توانیم جواب رفتارهای خصمانه آمریکا و دشمنان را بدهیم.

 به مناسبت ایام بزرگداشت چهلمین روز شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی، شامگاه دوشنبه سردار رسول سنایی راد معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا میهمان دانشگاه فرهنگیان شهیدباهنر اصفهان بود.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در بین دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: وجه اشتراک همه شهدا مجاهدت و اخلاص در راه خداست، هر کجا این دو عنوان درکنار هم بر عمل آید، فضیلت بر آمده از آن خوش نامی خواهد بود.

سردار رسول سنایی‌راد اظهار داشت: شهادت پاداش صداقت و چهل سال مجاهدت سردار سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی بود که باعث اقتدار کشور شد اما آمریکایی‌ها با این کار حماقت کردند و احمقانه تر از آن اعلام رسمی پذیرفتن مسئولیت این جنایت تروریستی بود.

وی بیان کرد: جنایت آمریکایی ها عظمت شهادت او را مضاعف کرد و او را مقتدری مظلوم از جنس سید الشهدا کرد، همچنین افتخار سلیمانی بودن به خرد و کلان ما دست داد چرا که برطبق نظرسنجی 86 درصد مردم خواستار انتقام خون سردار پرعظمت اسلام شدند و همین عامل خروش مردم، پشتوانه‌ای برای سیلی زدن به آمریکا شد.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا خاطرنشان کرد: ما به دنبال جنگ نبودیم و از جنگ هم استقبال نمی‌کنیم اما بازدارندگی انجام می‌دهیم به این معنا که با زدن سیلی به آمریکا مانع بروز جنگ شدیم چراکه روند تاریخی کشور از جنگ شروع شده و امروزه ما را به مرحله بازدارندگی کشانده به گونه‌ای که می‌توانیم جواب رفتارهای خصمانه آمریکا و دشمنان را بدهیم.

وی ادامه داد: ایران می‌تواند در برابر آمریکا به آن سیلی بزند اما اگر او نیز می‌توانست جواب آن را می‌داد که البته بامشخص کردن 52 نقطه در ایران، کشور را تهدید نظامی کرد اما مشاهده کردید که بعد از جواب ایران نه تنها کاری نکرد بلکه با سخنرانی‌اش ضعف خود را به جهان نشان داد.

سردار سنایی‌راد تصریح کرد: شهید سلیمانی با اخلاص جهادی خود تلاش کرد که معیار و خط قرمزهایی را داشته باشد و نزدیکی و فاصله را براساس نزدیک بودن و فاصله داشتن با ولایت دنبال کند و این کار را انجام داد چراکه او فردی ولایی و انقلابی بود یعنی دقیق و منظم بود.

وی در ادامه افزود: شهید سلیمانی نماد جذب حداکثری و دفع حداقلی بود، او یک عارف به تمام معناست که نمی‌توانست تبعیض را قبول کند چون با ارزش‌های انقلاب متناسب نبود.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: اگر قرار است راه شهید سلیمانی را ادامه بدهیم باید قوی باشیم و تولید قدرت کنیم چون که دشمن چشم دیدن قدرت مارا بنابراین یکی از جاهایی که می‌توانیم وارد قدرت شویم انتخابات پیش رو است.

وی افزود: از قوی‌ترین سطح مشارکت مردمی می‌توان به انتخابات اشاره کرد و طبق گفته رهبری در انتخابات پیش رو باید به خاطر کشور رای بدهیم چون که درحال حاضر در موقعیت تشدید تخاصم دشمن قرار داریم و چون برای ترور سردار نتوانستند جواب دهند منتظر ضعف ملت ما هستند بنابراین تعداد رای نشان دهنده قوی بودن ماست و انتظار می‌رود که از جنس سردار سلیمانی‌ها به مجلس بروند تا ریل گذاری‌های خوبی انجام گیرد.

سردار سنایی راد خاطرنشان کرد: امروزه باید کسانی به مجلس بروند که در برطرف کردن زمینه‌های نارضایتی مردم با کارآمدی‌های مجلس یاری‌گر آن‌ها باشند.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در خاتمه گفت: نماینده اصلح باید به همه اقشار ضعیف جامعه توجه کند و به مشکل واقعی مردم برسد و وظیفه ما نیز مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و کمک کردن به افرادی است که به آن‌ها رای می‌دهیم پس توجه داشته باشیم که به افرادی رای دهیم که تدین، ولایت، انقلابی گری، روحیه جهادی و در آخر شجاعت داشته باشند.

تسنیم

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s