چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷

شایعه جدایی میلیچ به پایان رسید/ دیاباته به ایران می‌آید؟

ساعت24-باشگاه استقلال از پرداخت مطالبات بازیکن کروات خود خبرداد که این موضوع به معنای پایان شایعه جدایی او از این تیم است.

در پی قوت گرفتن شایعاتی مانند جدایی میلیچ و دیاباته از استقلال به علت پرداخت نشدن دستمزد این بازیکنان، باشگاه استقلال اعلام کرد که هروویه میلیچ بعدازظهر امروز (چهارشنبه) با حضور در این باشگاه مطالبات خود را دریافت کرد.

این موضوع به معنای پایان شایعاتی مانند جدایی او از این تیم است اما در سوی مقابل رفتن دیاباته به مرخصی به علت مصدومیت و نیامدن او به ایران، همچنان شایعه جدایی درباره دیاباته شنیده می‌شود.

البته اسماعیل خلیل‌زاده، سرپرست مدیرعاملی استقلال مدعی است که دیاباته قبل از ترک ایران دستمزد خود را دریافت کرده و تا ۱۰ روز دیگر او به ایران باز می‌گردد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s