پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۵

همسان‌سازی‌ حقوق بازنشستگان از فروردین سال آینده اجرا می‌شود

صندوق بازنشستگي

ساعت24 -نماینده مردم تهران در مجلس گفت: فهرست‌ها و جداول افزایش حقوق بازنشستگان آماده است و از فرودین سال آینده این افزایش حقوق اعمال می‌شود.

سهیلا جلودارزاده در جمع بازنشستگان شهرری با بیان اینکه اقتصاد ارتباط مستقیمی با سیاست دارد، عنوان کرد: وقتی عده‌ای می‌ریزند و سفارت کشوری را آتش می‌زنند این اقدام بر قیمت دلار و کاهش ارزش پول ملی موثر است و باعث می‌شود قدرت خرید مردم کاهش یابد که در این بین اقشار ضعیف بیشترین زیان را می‌بینند.
او ادامه داد: می‌بینیم که این درستکاری در برخی جاها نیست و نتیجه آن می‌شود که در حالی که یک کارگر یا بازنشسته برای دریافت وام سه میلیون تومانی بابد هزار جور تعهد و ضامن بیاورد، کسی سه هزار میلیارد تومان پول بیت المال را برمی‌دارد و به کانادا می‌رود.
او با بیان اینکه همسان‌سازی‌ حقوق بازنشستگان از فروردین سال آینده اجرا می‌شود، توضیح داد: منتظریم طلب تامین اجتماعی داده شود و تا حالا پنج هزار میلیارد تومان از این طلب وصول شده است. حتی فهرست‌ها و جداول افزایش حقوق بازنشستگان آماده است و از فرودین سال آینده این افزایش حقوق اعمال می‌شود.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در انتخابات نمایندگانی را انتخاب کنید که از جنس شما باشد. کسی که لای زرورق بزرگ شده درد کارگران را نمی‌فهمد.
جلودارزاده با اشاره‌ به بحث جدایی ری از تهران گفت: ری شهری با سابقه شش هزار سالانه است اما درآمد آن در جاهای دیگر خرج می‌شود و سهم این منطقه آلودگی هوا، توسعه قبرستان و... است. این در حالی است که این منطقه ظرفیت بالای گردشگری دارد و می‌توان از این طریق درآمدزایی کرد. منبع/ایلنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s