پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲

دلار روی سد مقاومتی ایستاد/ یورو ۱۵.۴۰۰ تومان

ساعت24-قیمت دلار در اولین روز اسفند ماه بدون تغییر نسبت به روز گذشته به قیمت ۱۴ هزار و ۲۰۰ تومان در صرافی های بانکی قیمت خورد.

امروز هر دلار آمریکا در صرافی‌های بانکی به قیمت ۱۴ هزار و ۲۰۰ تومان فروخته می‌شود و صرافان بانکی هر دلار را به قیمتی برابر با صد تومن کمتر یعنی ۱۴ هزار و ۱۰۰ تومان خریداری می کنند.

 بر اساس این گزارش بازارساز طی روزهای اخیر، از پس ورود دلار به کانال چهارده هزار تومان و شکسته شدن سد مقاومتی، تلاش خود را برای ثبات قیمت به کار گرفته و برای سومین روز متوالی دلار را بر سد مقاومتی تعریف شده متوقف کرده است . همتی، رییس کل بانک مرکزی وعده داده است این بار نیز چون دفعات گذشته بازگشت قیمت از کانال ۱۴ هزار تومان محقق شود .

 براین اساس قیمت هر یورو نیز به ۱۵ هزار و ۴۰۰ تومان در صرافی‌های بانکی رسید که نسبت به روز گذشته تغییری را نشان نمی دهد. صرافان بانکی هر یورو را به قیمت ۱۵ هزار و ۳۰۰ تومان خریداری می کنند.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s