پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۸

لغزندگی در محور هراز / داشتن زنجیر چرخ الزامی است

ساعت 24 - رییس پلیس راه شرق استان تهران از بارش برف و لغزندگی جاده در محور هراز خبر داد و گفت: داشتن زنجیر چرخ برای رانندگان الزامی است.

سرهنگ سیاوش محبی با اشاره به بارش برف که از ساعاتی پیش در محورهای کوهستانی شرق استان تهران آغاز شده است اظهار داشت: در محورهای کوهستانی کشور به خصوص هراز، حدفاصل آبعلی به امامزاده هاشم بارش برف آغاز شده و شهرهای پردیس، بومهن، رودهن، دماوند و آبعلی را سفید پوش کرده است.

محبی با بیان اینکه تعدادی از خودروها در پی برف شدید در آزادراه پردیس با مشکل روبرو شده بوند افزود: تردد بدون زنجیر چرخ در محور هراز امکانپذیر نیست.

وی با بیان اینکه با وجود بارش برف محور هراز باز است و رفت و آمد در آن جریان دارد اما سطح محورهای مواصلاتی بسیار لغزنده است، گفت: هم اکنون شرایط مناسبی برای سفر نیست و توصیه می‌کنیم به همه هموطنان برای سفر تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند و همچنین قبل از سفر از سلامت فنی به ویژه بخاری، مخزن آب پاش و برف پاک کن اطمینان حاصل کنند.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران عنوان داشت: از همه رانندگان و مسافرینی که قصد تردد از این محورها را دارند می‌خواهیم حرکت با سرعت مطمئنه را در دستور کار خود قرار داده و به توصیه همکاران در طول مسیر به خوبی توجه داشته باشند و یک بار زنجیر چرخ را به صورت آزمایشی ببندند تا در طول مسیر دچار راه بندان برای خود و دیگران نشوند.

مهر

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s