دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷

تیراندازی در «یک‌شنبه بازار» تگزاس آمریکا

ساعت24-مقام‌های آمریکایی خبر دادند، مرد مسلح با تیراندازی به حاضران در یکشنبه بازار یک منطقه لاتین‌تبار در شهرستان «هریس» ایالت تگزاس، هفت نفر را زخمی کرد.

 در ادامه انتشار خبرها درباره خشونت‌های مسلحانه در آمریکا، این بار حاضران یکشنبه بازار در شهرستان هریس این کشور هدف تیراندازی یک مرد مسلح قرار گرفتند.

به نوشته رویترز، «اد گونزالز» کمیسر پلیس شهرستان هریس در ایالت تگزاس اعلام کرد، یک مرد مسلح حاضران در بازار سمساری یکشنبه بازار این شهر را هدف تیراندازی قرار داد.

به گفته گونزالز، در این تیراندازی هفت نفر مجروح شدند اما «وضعیت جراحت هیچ کدام از زخمی‌ها، بحرانی نیست».

این مقام پلیس آمریکا از انتقال مجروحان به بیمارستان خبر داد و همچنین گفت: «یک مرد در صحنه (تیراندازی) بازداشت شده است».

مقام‌‎های آمریکایی بدون اعلام نام و هویت مظنون این تیراندازی که دستگیر شده، تحقیق درباره تیراندازی به این منطقه که دارای اکثریت لاتین‌تبار است را آغاز کردند.

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s