چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷

توضیحاتی درباره انتقال ویروس کرونا از طریق کارگران چینی در گچساران

ساعت 24- دادستان گچساران گفت: باتوجه به اینکه از ابتدای بروز بیماری کرونا نیروهای انسانی چینی شاغل در سد در حال ساخت چم شیر گچساران ممنوع الخروج شده اند نگرانی بابت انتقال ویروس کرونا توسط این افراد وجود ندارد.

امیر حمزه بازیار دادستان گچساران گفت: در این مورد شخصا ورود کرده ام و تا اطلاع ثانوی کارگران حق خروج از کشور را ندارند.

او همچنین از پلمپ قهوه خانه‌های غیر مجاز گچساران با مشارکت نیروی انتظامی با هدف پیشگیری از انتشار ویروس کرونا خبر داد.

بازیار افزود:با هدف پیشگیری از انتشار این ویروس با همکاری پرسنل فرماندهی انتظامی شهرستان گچساران، اقدام به پلمپ قهوه خانه‌های غیر مجاز شده است.

بازیار ضمن قدردانی از همکاری مردم و اصناف در پیشگیری از انتشار ویروس کرونا توصیه کرد که صاحبان مشاغلی، چون کافی شاپ‌ها و قلیان سراها برای حفظ سلامتی مردم با پلیس و دستگاه قضایی همکاری کنند.

تاکنون هیچ موردی از ویروس کرونا در شهرستان گچساران شناسایی نشده است.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت و درمان حدود یکصد نفر در کشور به طور قطعی به کرونا مبتلا شده‌اند که از این تعداد ۱۶ نفر فوت کرده‌اند.

کرونا تاکنون در بیش از ۳۰ کشور جهان مشاهده شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s