چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴

آخرین آمارها از مبتلایان به کروناویروس/19 نفر جان خود را از دست دادند

کیانوش جهانپور

ساعت24-رئیس روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تشریح آخرین آمارها در خصوص تعداد مبتلایان و جان باختگان کرونا ویروس پرداخت.

کیانوش جهانپور رئیس روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به آخرین اطلاعات در خصوص مبتلایان به ویروس کووید ۱۹، گفت: طبق بررسی‌های انجام شده تا قبل از ظهر امروز ۴۴ بیمار دیگر از بیماران بستری در بخش‌ها در شهرها و استان‌های مختلف نتیجه آزمایششان تایید شده و مبتلا به کووید ۱۹ هستند.

وی با بیان اینکه با احتساب آمار تشخیص قطعی تا ظهر امروز ۱۳۹ نفر به کووید ۱۹ مبتلا شده اند، افزود: بیشترین مبتلایان کماکان در استان قم و پس از آن در استان گیلان هستند.

جهانپور ادامه داد: ۱۵ مورد جدید در قم، ۹ مورد در گیلان، ۴ نفر در تهران، یک نفر در استان مرکزی، ۳ نفر خوزستان، ۲ نفر سیستان و بلوچستان، یک نفر کرمانشاه، یک نفر اردبیل، یک نفر مازندران، یک نفر لرستان، دو نفر استان فارس، یک نفر استان سمنان، یک نفر کهکیلویه و بویر احمد و یک نفر نیز استان هرمزگان به تازگی نتیجه تستشان مثبت بوده است.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s