پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۱

کرونا، بازگشت اسکوچیچ به ایران را به تعویق می‌اندازد؟

ساعت 24-دراگان اسکوچیچ ممکن است سفر خود را به دلیل ویروس کرونا به ایران به تعویق بیاندازد.

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در چند هفته اخیر به کشورهای مختلف اروپایی سفر کرد تا عملکرد لژیونرهای فوتبال ایران را زیر نظر بگیرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان برای دیدار با خانواده به کرواسی سفر کرده و قرار است طی هفته آینده باید به ایران برگردد تا برنامه‌ریزی نهایی را برای برگزاری اردوهای تیم ملی فوتبال پیش از دیدار با هنگ کنگ در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با مسئولان فدراسیون فوتبال رایزنی کند.

اما به نظر می‌رسد به دلیل شیوع ویروس کرونا و خطرات احتمالی این ویروس کشنده ممکن است سرمربی تیم ملی سفر خود را به ایران به تعویق بیاندازد. با این حال طبق قرار قبلی مربی کروات تیم ملی هفته آینده باید در ایران باشد اما ممکن است ترس از ویروس او را از دیرتر به ایران بکشاند.

باشگاه خبرنگاران

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s