دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۵

هتک حرمت عده‌ای تندرو در اعتراض به بسته شدن درب‌های حرم حضرت معصومه(س)

ساعت24-قم عده‌ای هنجارشکن امشب با هجوم به سمت درب های حرم حضرت معصومه(س) اقدام به هتک حرمت به آستان قدسی کریمه اهل بیت(ع) شدند.

پس از اعلام رسمی و اعمال بسته شدن درب های حرم مطهر حضرت معصومه(س) عده ای آشوب گر و تندرو به بهانه اینکه نباید درب های حرم بسته شود به سمت حرم هجوم آوردند و به حرم هتک حرمت کردند.

در واقع با اعلام رسمی بسته شدن درهای حرم حضرت معصومه (س) و مسجد جمکران که در قالب یک بیانیه مشترک از سوی بهرام سرمست استاندار قم و تولیت های حرم حضرت معصومه و مسجد جمکران به منظور همراهی با روند مقابله با شیوع بیشتر ویروس کرونا انجام شد،  عده ای با جمع شدن مقابل درهای حرم مطهر، به این اقدام اعتراض کردند و این اعتراض هماهنگ به اغتشاش کشیده شد.

این گروه از افراد که هنوز انتساب رسمی آنها به یک دسته و گروه سیاسی و مذهبی مشخص نیست همچنان در محل حضور دارند و در مقابل تلاش نیروی انتظامی و نهادهای مسئول برای متفرق کردن آنها ایستادگی می کنند. این درحالی است که نیروی انتظامی از تمام توان خود برای برقرار نظم استفاده می کند.

ایسنا

نظرات

  • Mahdi ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۲
    0 0
    قطعا باید با عده ای تندرو که با پولهای کثیفِ سعودی انگلیسی فربه شده اند و دست به هنجار شکنی میزنند برخورد شود کاش پاشون از گلیمشون درازتر نکنند که هرچند نظام به مصالحی تا الان باهاشون برخوردی نکرده ولی بدانند که مردم انقلابی طومارشون را جمع خواهند کرد....

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s