سه‌شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۸

پزشکان ظاهراً بدون مرز از کدام مرز آمدند؟

شریعتمداری کیهان علیه پزشکان بدون مرز و فرانسه

شریعتمداری

ساعت 24 -حسین شریعتمداری مدیر مسئول و نفر اول اجرایی و سیاستگذاری درروزنامه کیهان که نقش محوری در نقد تند دولتهای اصلاحات و دولت فعلی دارد و یک غرب ستیز حرفه ای به حساب می اید درگفت وگو با فارس با استناد به دوران جنگ تحمیلی و حتی قبل از انقلاب بخشی از دولت را زیر ضرب گرفته است که چرا اجازه داده اند پزشکان بدون مرز از فرانسه به ایران بیایند.

 او به فارس گفته است: "سئوال این است که این خطا و یا دستکم , این بی احتیاطی خطرناک نسبت به جان و سلامت مردم را چه کسانی مرتکب شده اند و این پزشکان ظاهراً “بدون مرز “ ! از کدام مرز اجازه ورود گرفته اند و آیا با غرض همراه نیستند ؟شریعتمداری گفت: اکنون باید از مسئولانی که با اعزام این گروه به کشورمان موافقت کرده اند پرسید در حالی که فرانسه بارها ــ و در عمل ــ  دشمنی و کینه توزی خود علیه مردم ایران را نشان داده است , آقایان با چه تضمینی به گروه اعزامی یاد شده اجازه ورود به کشورمان را داده اند ؟! و با کدام دلیل قابل قبولی حضور آنان را بیرون از دشمنی های پی درپی آنها ارزیابی کرده اند؟! آقایان باید توضیح بدهند با کدام عقل سلیم و نگاه عاقلانه ای می توان به دولتی که بارها علیه جان مردم ایران دست به توطئه زده است اعتمادکرد ؟!

وی افزود: تا آنجا اطلاع داریم , وزارت بهداشت و وزیر محترم و فداکار آن , آقای دکتر نمکی و معاونین ایشان با اعزام این گروه موافق نبوده اند و بسیاری از متخصصان برجسته و پاکباخته کشورمان نیز حضور آنان را غیر ضروری و حتی اهانت به کادر درمانی ورزیده و جان برکف میهنمان می دانند که مخصوصاً در ماجرای اخیر  حماسه ای مثال زدنی از تخصص و تعهد را  رقم زده اند . بنابراین  سئوال این است که این خطا و یا دستکم , این بی احتیاطی خطرناک نسبت به جان و سلامت مردم را چه کسانی مرتکب شده اند و این پزشکان ظاهراً “بدون مرز “ ! از کدام مرز  اجازه ورود گرفته اند و آیا با غرض همراه نیستند ؟!شریعتمداری در پایان گفت: همین دیروز رهبر معظم انقلاب درباره ادعای کمک آمریکا به ایران برای مقابله با ویروس کرونا , به این نکته دقیق و عالمانه اشاره داشتند که ; “ به آمریکایی‌ها هیچ اعتمادی نیست زیرا ممکن است داروهایی را ارسال کنند که ویروس را در ایران شایع‌تر و یا ماندگار کند و یا حتی ممکن است افرادی را به‌عنوان درمان‌کننده بفرستند تا ببینند اثرگذاری این ویروسی را که گفته می شود بخشی از آن فقط مخصوص ایران ساخته شده، چگونه بوده و اطلاعات خود را تکمیل و دشمنی خود را بیشتر کنند “ . آمریکا می داند که در ایران جائی ندارد و حضورش ناممکن است ولی آیا فرانسه همواره  با توطئه های آمریکا علیه ایران اسلامی همراه نبوده است و آیا مکرون با صراحت اعلام نکرده است که از تمامی طرح های آمریکا علیه کشورمان حمایت می کند ؟!

نظرات

 • ایازی ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۵۵
  0 0
  اون موقع که ماهان ویروس وارد می کرد چرا اعتراض نکردید اگر واقعا دلسوز مردمید
 • ایرانی ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۴۲
  0 0
  پزشکان فرانسوی هستند ولی فرستاده فرانسه نیستند
 • ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۰۴
  0 0
  کی ویروس آورد اول اون به حساب ش برسید تا اکیپ فرانسه
 • احمدی ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۴۴
  0 0
  بااین بدبینی نبست به تمام عالم ادامه زندگی غیر ممکن می‌شود این همه سوئ ظن ازانسان سالم بعیداست بعلاوه دین مانیزچنین اجازه ای نمیدهد
 • ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۱:۳۸
  0 0
  خدا ما را از دست نادان نجات بده

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s