چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵

ماجرای شایعه‌سازی ضدانقلاب علیه سپاه پاسداران

ساعت24-خبری در برخی رسانه‌های ضدانقلاب منتشر شد مبنی بر اینکه سپاه از مردم برای تجمع در مرکز شهر اهواز دعوت کرده است؛ اما واقعیت چیست؟

بنا بر این گزارش، تصاویر منتشر شده مربوط به عملیات رزمایش دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی محیطی توسط نیروی زمینی سپاه بود که روز گذشته در اهواز برگزار شد.

این برنامه بدون دعوت از مردم و جهت ضدعفونی سطح شهر برای مقابله با شیوع ویروس کرونا انجام شد و از تعدادی از عابران که در خیابان ایستاده‌ بودند، خواسته شد که به منازل بازگردند.

رزمایش دفاع بیولوژیکی شهدای سلامت با هدف ارتقای سطح آمادگی یگان های جنگ نوین در اهواز برگزار شد.

سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خصوص اقدامات سپاه برای مقابله با شیوع کرونا، گفت: در یک ماه گذشته اقدامات خوبی در جهت پاکسازی مراکز تفریحی، عمومی، فرودگاهی، پایانه‌های مسافربری و فروشگاه‌ها توسط تجهیزات جنگ نوین نیرو زمینی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شده که مثمر ثمر بود و خیلی از عملیات‌ها تخصصی بوده است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه افزود: آن چیزی که توسط جنگ نوین سپاه انجام شده عملیات خاص بود چرا که با تجهیزات مختص به آلودگی‌های خاص پاکسازی صورت گرفته است.

منبع: فارس

نظرات

  • لطف الله بهرو ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۸
    34 0
    وسط جنگ که رزمایش برگزار نمی‌کنند!
  • لطف الله بهرو ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۶:۱۴
    21 0
    تجربه‌ی موفق یک بزهکار، هوس و انگیزه‌ی او را برای تکرارِ بزه ارتکابی و امثالهم، زیاد می‌کند اما به‌هوش باشید که؛ یک‌بار جستی ملخک!..‌. یک روزی که گرفتار می‌شوید، آن‌موقع، مجبور به اعتراف درخصوصِ کورونا هم خواهید شد... .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s