جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵

پرداخت کمک یک میلیونی به مددجویان سیل زده کرمانی توسط بنیاد مستضعفان

ساعت24-معاون بنیاد مستضعفان جزئیات کمک رسانی بنیاد مستضعفان به سیل زدگان جنوب کرمان را تشریح کرد و از پرداخت یک میلیون تومان به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی که در سیل اخیر آسیب دیده اند خبر داد.

محسن منصوری در تشریح برخی اقدامات بنیاد مستضعفان در مناطق سیل زده جنوب کرمان اظهار کرد: به دنبال وقوع سیل در جنوب کرمان که خسارت هایی را به چندین روستا در این منطقه محروم کشور وارد آورد، بنیاد مستضعفان اقداماتی را برای جبران این خسارت ها در 2 بخش امدادرسانی و تامین نیاز سیلزدگان و بازسازی منازل اهالی این مناطق انجام داده است.

وی با اشاره به پشتیبانی از گروه های جهادی فعال در جنوب کرمان توسط این بنیاد افزود: در بخش امدادرسانی و تامین مایحتاج سیلزدگان جنوب کرمان، بنیاد مستضعفان 200 هزار بطری آب معدنی را برای توزیع در این مناطق در اختیار گروه های جهادی قرار داد.

وی با بیان اینکه بنیاد مستضعفان طبخ روزانه 10 هزار پرس غذا برای سیلزدگان این مناطق را عهده دار شده است افزود: علاوه بر این موارد با توجه به شیوع ویروس کرونا، این بنیاد به منظور مقابله با شیوع این ویروس در جنوب کرمان، 30 هزار ماسک و 15 هزار بطری مواد ضدعفونی کننده را به این مناطق اعزام کرده است.

منصوری با اشاره به کمک 200 میلیون تومانی بنیاد مستضعفان برای تامین اقلام و ارزاق ضروری مناطق سیل زده گفت: همچنین با دستور رئیس بنیاد مستضعفان، مقرر شد مبلغ یک میلیون تومان از سوی بنیاد مستضعفان به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی که در این مناطق سیل زده آسیب دیده اند پرداخت شود.

براساس گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، معاون بنیاد مستضعفان در پایان خاطرنشان کرد: در بخش بازسازی این مناطق نیز بنیاد مستضعفان، سیمان مورد نیاز جهت بازسازی منازل آسیب دیده در سیل جنوب کرمان را به صورت رایگان تأمین خواهد کرد.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s