شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹

کنایه مهران مدیری به بارش بادمجان در تهران و سرعت عمل مسئولان

مهران مدیری

ساعت24-مهران مدیری، دیشب در برنامه «دورهمی»، کنایه‌ای به اوضاع پیش آمده بر اثر شیوع کرونا زد و برای تاکید بیشتر درباره مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی مسئولین، از بارش بادمجان از آسمان تهران گفت.

 در برنامه «دورهمی» که شب گذشته (جمعه ۸فروردین) از شبکه نسیم پخش شد. مهران مدیری درباره اتفاقات اخیر حاکم بر جامعه از قبیل ماجرای کرونا صحبت کرد.

او در بخش پایانی برنامه گفت: «این قسمت از برنامه قبل از سال نو و در اواخر اسفند ضبط شده است به همین دلیل به عوامل سپرده‌ام که حتما این موضوع را قید کنند و زیرنویس بدهند که زمان ضبط این برنامه، آخرین مسئله‌ای که در کشور رخ داده، مسئله کرونا است و از اتفاقات جدیدتر خبری نداریم.»

او همچنین به ماجرای فیلم بارش بادمجان از آسمان اشاره کرد و گفت: «چند روز پیش یک ویدیویی در فضای مجازی دست به دست شد که نشان می‌داد از آسمان بادمجان می‌بارد. چند ساعت بعد مسئولین اعلام کردند که عوامل سازنده این فیلم به جرم تشویش اذهان عمومی دستگیر شدند. البته مسئولین حق دارند به هر حال هر چیز نامربوطی که از آسمان سقوط می‌کند، یک توضیحی باید بابت آن ارائه شود، حالا چه بادمجان باشد، چه یک شی دیگر. چون به هرحال  مسئولیت دارند و مسئولین ما همیشه پاسخگو هستند.»

منبع: خبرآنلاین

نظرات

  • لطف الله بهرو ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۵۱
    1 0
    اواخر اسفند یعنی بعد از سقوطِ هواپیمای اوکراینی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s